Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.476 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 193 5,2%

  • Total voters
    3.706
Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
57
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
25.02.2011
Poruka
66
mis;om da nisam kopirao kao ti sto si kopirao od jednog sajta koliko znam,ali svi te kopiraju
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
57
Da što je kopiran iz mog sajta , na svoj izvorni kod je .swf igrač na mojoj strani - Sport Mania i ugradite šifrovane kodove u potpunosti kopiran sa mog sajta , molimo vas pogledajte neko na veb stranici
http://exyukonekcija.webs.com/pinkhrt1happyprva.htm
do izvornog koda , a zatim pogledajte izvorni kod na mojoj stranici
http://sport-mania.sk/worldtv/serbianfree/avalaflash.php
kombinaciju tastera Ctrl + U. . kodovi su identična , tako zaustaviti prevari.

na svom sajtu ima izvorni kod u moj swf plejer
http://sport-mania.sk/worldtv/flash_player/mediaplayer.swf

Zašto ? objasnio , kada može biti teško za mene ne kopira iz


totoska korisnik je lopov i tolerišu laganje
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
25.02.2011
Poruka
66
ala si ti zajeban neki tip ajde oladi malo

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

e odakle si ti to nabavio reci samo,ali svi kradu jbg .Znas ono snadji se pa zivi

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ne vredjaj me ,nisma te vredjao,mozda sam skinuo ti cetri kanala i vise nisat od tebe nisam skidjao a mogi sad ceo sajt da skinem,ali nisam ja takav tip
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
glupa prepirka
rtmp://178.253.194.5/oflaDemo:avala500kb
rtmp://178.253.194.5/oflaDemo:prvatv500kb
i tako dalje ovi strimovi postoje na oba sajta a ciji su ?:D

ps
HTML:
IP D1
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
57
Da IP-D1 sajtu, ali korisnik totoska kodova kodirane kopiran sa mog sajta , mogu da uporede njegova i moja , ja sam o tome pisao u post visse

Uporedi izvorni kod svojih stranica i moj sajt

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

totoska zašto ste kopirali kod direktno na stranu IP D1 pored njega nije teško ,
ne moraju da kopirate sa mog sajta i kodiraju , zašto ?
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.451
Da što je kopiran iz mog sajta , na svoj izvorni kod je svf igrač na mojoj strani - Sport Mania i ugradite šifrovane kodove u potpunosti kopiran sa mog sajta , molimo vas pogledajte neko na veb stranici
PINK,HRT1,HAPPY,PRVA - Dobrodosli na sajt " EXYUKONEKCIJA "
do izvornog koda , a zatim pogledajte izvorni kod na mojoj stranici
WorldTV
kombinaciju tastera Ctrl + U. . kodovi su identična , tako zaustaviti prevari.

Ne drzim stranu nikome ne mijesam se u vase probleme ali... melondubnica ajd mi kazi jednu stvar i to
Zasto si ti ovdje na Forumu??? kako ovdje tako i po drugim Forumima
ja cu da ti kazem
dabi ako neki program na tvom Sajtu ne radi nebitno iz koje zemlje sto ti nudis na svom sajtu ubacio taj isti da bi omogucio daljnje gledanje
ti kao i mnogi sto imaju tu vrstu Sajta trude se (Cast izuzecima) na taj ili ovaj nacin da sa raznoraznih foruma uzmu streamove programa i kod sebe na sajtu osposobe te iste za gledanje to nije samo slucaj na nasem forumu to je svugdje tako
Zasigurno si ti kao i vecina slicna tebi uzimali od mene i nas mnogih koji postujemo ovdje streamove i provalimo trazene programe i te iste stavljali na svoje sajtove pa sta bi ja ili neko slican meni trebali da kazemo??? ne hvalim sebe ali ti i velika vecina takvih slicni tebi pa vi Brate zivite od nas i nasih streamova jer da nije nas koji se trudimo da postujemo streamove ti ili tebi slicni opet kazem Cast izuzecima postavljali bi vi maunu Marjanovu jer je najlakse doci na Forum uzet streamove postavit na sajt i napisati napravljen novi Update u zavisnosti o kojim streamovima i iz kojih zemalja je rijec
eto to je sustina i jos samo jedno...
Ajde ne posjecuj ti ovakve Forume i ne uzimaj sa ovakvih Foruma streamove pa cemo da vidimo koliko dugo ceti streamovi biti aktuelni mislim na Tv programe??? neke mozes iz nekih Playera da izvuces (ali i te vazne Playere koji nude kvalitetne programe naci ces po forumima) dakle... ali vecinu nemozes prinudjen si da se vezes za ovakvu vrstu Foruma da bi bio u Trendu eto to je Fakat
ako je neko drugacijeg misljenja razumijem i to
i te programe sto nudis na tvom sajtu pa te ima svako kako od mene tako i od vecine nas kako sa ovog Foruma tako i sire kako preko Vlc- tako i preko WMP ili Browser linkova
Nebi vise da se ponavljam....
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
heheheh pa bilo mu lakse sve na jednom mestu opusteno brate lol
ma nije to nista ja neki dan video alexov strim na veetle
 
Natrag
Top