Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 187 5,1%

  • Total voters
    3.698
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099

Iskon Playlist Maker na PP, ne postavljajte javno!

U data > playlists sam vam ostavio liste za SimpleTV i VLC, samo promjenite listi ime u Iskon.txt i napravite listu za koji god player hoćete.

Ako ne mozete poslati poruku kliknite like i ja ću vam poslati aplikaciju, nema potrebe da svi pišu postove tipa "šalji meni!".

97hi.png


349q.png
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.943
Trudim se da shvatim organizatore , urednike , admine ... Ja sam ovde vise od 2 godine , naucio sam konacno kako da delim dobre stvari sa drugima ... Serbian forum , kao najbolji forum nesme da dozvoli da ima fatalnu gresku skoro dva dana ... U redu je ja cu se povuci na par dana koliko je potrebno ocigledno ... Ali cu se uvek vratiti na najbolji forum gde sam naucio sve i gde sam stekao najbolje prijatelje ..
Ne bih ja koristio tako krupne reci "fatalne greske" ako se vec trudis da shvatis. Ljudi su ulozili i ulazu ogroman trud.
Samo reči hvale.
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Ne bih ja koristio tako krupne reci "fatalne greske" ako se vec trudis da shvatis. Ljudi su ulozili i ulazu ogroman trud.
Samo reči hvale.

Ja nikoga ne napadam ... Samo vec je drugi dan kako na forumu nemogu nista da objavim , a nisam jedini ... Ako neko hvali ljude koji rade na ovom forumu , jedan sam od njih ... Zato , mani se ... Moram da cutim ? Nek mi neko od urednika kaze da cutim i nestacu ... Ja samo slusam admine i ljude od kojih sam naucio nesto ... Kad mi oni kazu da nestanem , brisem profil ...
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.08.2013
Poruka
2.848
FOX HD
Kod:
rtmp://$OPT:rtmp-raw=rtmp://46.23.67.114/live playpath=fffox?id=11380 swfUrl=[url]http://www.ezcast.tv/static/scripts/eplayer.swf[/url] live=1 pageUrl=[url="http://www.ezcast.tv/"]ezcast.tv - Broadcast and share your videos with the whole world![/url] Conn=S:OK --live



POZDRAV
 
Član
Učlanjen(a)
29.04.2011
Poruka
270
Iskon Playlist Maker na PP, ne postavljajte javno!

U data > playlists sam vam ostavio liste za SimpleTV i VLC, samo promjenite listi ime u Iskon.txt i napravite listu za koji god player hoćete.

Ako ne mozete poslati poruku kliknite like i ja ću vam poslati aplikaciju, nema potrebe da svi pišu postove tipa "šalji meni!".

97hi.png


349q.png
radi bez greske
 
Natrag
Top