Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Ne sirite dobre domace kanale na forumu javno forum je pun spiuna od D1 i nettv obracaite paznju kome date privatno koje liste

poz
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Alex hteosam dapitam staje satvoj plajer nerade svi kanali napr,Avala rts1 i td
radi sve sto treba da radi a za ex-yu kanale ti kanali bice ukinuti skroz sa tog playera takodje se radi na novom player koji ne dozvoljava vise skeniranje kanala nevedim zasto bi neki ulozili trud i rad u nesto a neko da reklamise sait sa kanalima na tudja ledja
tako da na tom playery bice svi domaci kanali down i nece biti vise namenjen za Ex-Yu trziste kojima je cak i problem posetiti nase sponzore (klik na reklame u player)

pozdrav

imamo raznorazne pametnjakovice na ovom forumu koi odmah skoce kad je u pitanju tai player nek ti pametnjakovici malo postave neke liste as nekim kanalima domacim posto to mogu jer imaju free promo key pristup

ili svi ti koi su po inostranstvu i ima dovoljno jak internet da remituje neki kanal sve neki skrti sacuvaiboze
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.092
Ktv 2 Vlc
Kod:
mms://62.215.162.163:2222
History Movies
Kod:
mms://85.214.87.175/history-movies/
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
237
U pravu si AleX ja nemam puno postova ali na ovo što si naveo moram komentirati.Tako ti je to i uvijek će biti...barem na ovom prostoru, a ne samo na ovom forumu već i na drugima koji su postojali i nestali upravo zbog ovoga i sličnog tome.
Isto tako ne vidim ,ja osobno, razlog zbog čega bi te se trebalo uopće kritizirati osim pohvaliti ili bolje reći zahvaliti ti na trudu što si nam omogučio da imamo gledati bilo što... a ono što ti nudiš besplatno je i više od toga.
Od mene osobno imaš podršku za sve što ti misliš da bi trebao učiniti...
Hvala na pažnji !
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.092
Nova Tv Hrvatska

Milan vs Totenhem

Kod:
http://didonetwork.co.cc/12345

Pozdrav
 
Natrag
Top