Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 190 5,1%

  • Total voters
    3.700
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.766
Vai123, vidim da pratiš i TV Online Streams blog.
To što si prekopirao i ovde postavio je baš lepo od tebe, ali si barem mogao napisati od koga si preuzeo. :)
Inače kompletna lista je sledeća, za sve one koji žele gledati više od Al Jazeera Sport.

I EVO JOŠ JEDAN id0=82334934567100 TOKEN ZA 9.11.2013. , UŽIVAJTE SF ČLANOVI.

Lepo je i od tebe sto si podelio sa nama ovo blago, to isto blago je uzeto odavde

Pozdrav
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Splius server.......ima preko 100 kanala na ovaj uDP....kvalitet odlican......dok se njih mnogo ne nakaci....

Kod:
#EXTINF:-1,Discovery World
http://84.240.3.226/udp/233.136.41.1:1234
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.457
@@@@ Vai123, vidim da pratiš i xxxxxxxxxxx****blog.
To što si prekopirao i ovde postavio je baš lepo od tebe, ali si barem mogao napisati od koga si preuzeo. [/CODE]

Imas problem ,evo da ti ukratko objasnim...

Ta lista i sve liste teledunet u zadnjih par meseci i sve domace liste koje su se pojavile su iskopirane odavde sa ovog foruma i zbog nekih stvari koje ti neznas i nerazumes ,nemam nameru da ti objasnjavam kako se dolazi do listi i ko to radi i na koji nacin .
Ovde ce vecina ljudi da znaju o cemu ja sad pisem a ti jednog dana kada budes ukapirao , javi se da se izvines coveku zbog ovih prozivki...

Imas 2 (dva) posta a clan si od 2010 i uzeo si sebi pravo da prozivas coveka koji je skroz ok u svakom pogledu .
A pritom ocigledno nepoznajes tematiku i nacin funkcionisanja ovog dela foruma .
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.02.2010
Poruka
149
Ironice :), podelio sam još jedan koristan ključ (token), neka ljudi gledaju dok mogu, a sutra je opet jurnjava za novim ključem.

A ti budi vredan sutra pa im ti otljučaj da nastave gledati, normalno ako znaš, bez skripti i pomoći drugih. :D

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2013
Poruka
25
Na forumu sultanovići ili nešto slično, osvanula teledunet lista i još ponešto, uz savet da se streamovi stavljaju u spoiler, da, citiram "ovi sa Serbian foruma i tvonlinestreams ne kopiraju na svoje stranice"...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.766
Ironice :), podelio sam još jedan koristan ključ (token), neka ljudi gledaju dok mogu, a sutra je opet jurnjava za novim ključem.

A ti budi vredan sutra pa im ti otljučaj da nastave gledati, normalno ako znaš, bez skripti i pomoći drugih. :D

Pozdrav


Hmmm... moj nik je ironaca za pismene
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Na forumu sultanovići ili nešto slično, osvanula teledunet lista i još ponešto, uz savet da se streamovi stavljaju u spoiler, da, citiram "ovi sa Serbian foruma i tvonlinestreams ne kopiraju na svoje stranice"...

Isprati ovde vreme kada je postavljana teledunet skripta,koju je napravio Denis,sa naseg foruma.....

http://serbianforum.org/internet-radio-i-tv/60172-internet-radio-i-televizija-4252.html

pa i cela lista par posta ispod.......a onda vidi tamo vreme i bice ti sve jasno.........:roll: kako mi to kopiramo...:beee:..i hakujemo ih i ko zna kakve jos lazi....

cim nas pominju znaci vredimo........oni su ljudi opsednuti nama......:roll:

Bolje da gledaju svoja posla da ne otvorimo postavljanje domacih strimova i uzmemo i ono malo clanstva sto imaju......
 
Učlanjen(a)
12.10.2011
Poruka
2.163
ironaca ja možda odem na razne forume ali mislim da si pogrešio ovo je za mene od početka najbolji forum ja da šaltam i kopiram druge forume nebi imao ovoliko postova razmisli malo pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2010
Poruka
149
Hehehe, greška u kucanju. :)
A, ti idi nekog drugog smarati i vređati. :)
Ako želiš gledati, prekopiraj datu listu i uživaj.

Samo da pitam druge SF korisnike, da li još radi playlist maker za Tele Du Net koji se pominje,
jer nisam bio u toku sa tim. Ako radi, gde je mogu nabaviti?

Pozdrav :)

p.s. Hajde lektore, radi svoj pos'o. ;)
 
Natrag
Top