Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.470 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.694
Član
Učlanjen(a)
10.08.2012
Poruka
193
Kanal PRVA plus je dostupan u SBB d3go.

Takodje, ako moze jedna molba, imam SBB d3go account i sve, medjutim, nije mi njihov internet i ne mogu sve kanale da gledam, gledam pink,b92,prva, i tako te kanale, a recimo Discovery,Sport Klub i to neće, piše nešto da nije dozvoljeno iz moje mreze.Ako neko zna kako da zaobidjem ovo, javite na PP , hvala i pozdrav.

Bajram Serif Mubarek Olsun (Brazil Serif Mubarek Olsun Takodje #BIHUBRAZILU) ;)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.493
Svim ljudima Muslimanske vjeroispovjesti cestitam Bajram Serif Mubarek Olsun

 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.493
Zelim samo da se zahvalim doticnom clanu foruma on ce se prepoznati koji mi je pre neki Dan poslao Nettv plus nastavak na Pm nisam bio sav svoj svi znate zasto pa sam nehotice izbrisao kako ostale tako i njegovu Pm a nisam se ni zahvalio i iskren da budem mozak mi zablokirao neznam ni ko mi ga je poslao ........... zato se ovim putem zahvaljujem
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
27.12.2011
Poruka
26
Kanal PRVA plus je dostupan u SBB d3go.

Takodje, ako moze jedna molba, imam SBB d3go account i sve, medjutim, nije mi njihov internet i ne mogu sve kanale da gledam, gledam pink,b92,prva, i tako te kanale, a recimo Discovery,Sport Klub i to neće, piše nešto da nije dozvoljeno iz moje mreze.Ako neko zna kako da zaobidjem ovo, javite na PP , hvala i pozdrav.

Bajram Serif Mubarek Olsun (Brazil Serif Mubarek Olsun Takodje #BIHUBRAZILU) ;)

Ako nadjes resenje, javi mi na pp, imam isti problem... Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
20.09.2009
Poruka
40
Supeeeer!!! Ova vest mi je bas ulepsala dan, da ovo nisam saznao propao bi mi citav dan :D
Dobro brate ova vest moze da znaci i pozitivne promene u SBB, nadam se da ce se opametiti i onaj nesporazum sa Arenom izgladiti sto bi moglo da bude na nasu korist. Uz ovu vest rado bih procitao i vest da na primer KDS dobija strateskog partnera ili da neki drugi kablovski operatrer krece u osvajanje ovog trzista jer konkurencija znaci bolju uslugu.
 
Natrag
Top