Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
Učlanjen(a)
01.04.2010
Poruka
351
novooooo hteosam da ovo pustam za MART mesec 2011 godine ali pustaosam sad posle 2 Meseca truda i problema sa prenosom i internet mrezama u negotinskoi krajini smo uspeli konacno povezivanje FOLKDISK televizije sa nasom platformom od danas na dalje mozete pratiti i Televiziju FolkDiSK u HD Quality putem nasih servisa FOLK DISK Televizija je Vlaska Televizija iz negotinsdke kraine ciji je vlasnik moi prijatelj cika novica a tuje i HOTEL LUX kao i Produkcija FOLKDISK pozdrav svima

ALEXTV,tacno ovaj text si napisao pre godinu dana na jednom forumu,odakle si bio banovan za uvek,zasto taj isti text sada opet ponavljas?
o cemu je rec kad to nista nije novo,ako je bilo onda novo,sada je vec godinu dana starije,sta ti sa time hoces da postignes,neznam.
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2010
Poruka
86
[FONT=PrimaSans BT,Verdana,sans-serif]
Dragi korisnice , privremeno su obustavljeni probni kljucevi ,
Ako niste stigli da probate nasu uslugu morate uplatiti 10 dana i probati , dozvoljeno je i bez ugovorne obaveze.
Ako ste ipak odlucili da postanete nas korisnik , kontaktirajte nas kol centar na telefon 011 7446206

Napomena: IP mreze D1 , rade samo u Srbiji

Pozdrav IP D1 TIM[/FONT]
Izgleda da nece biti vise kljuceva za dzsorry
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
ALEXTV,tacno ovaj text si napisao pre godinu dana na jednom forumu,odakle si bio banovan za uvek,zasto taj isti text sada opet ponavljas?
o cemu je rec kad to nista nije novo,ako je bilo onda novo,sada je vec godinu dana starije,sta ti sa time hoces da postignes,neznam.


nekako mije tvoi komentar bezveze kao i svaki komentar od tebe vezano za moje postove tako da nek procenu ljudi koi citaju ovai post sta nameravas stime da kazes a ja nisam tip koi samo radi copy paste
cinjenica je da nekima to ne odgovara pogotovo onima koji su doprineli do brisanje one teme na onai forum ali verujem da ovde necete uspeti to jer je jedini forum koi je opstao i tema jedina koja nijese obrisala toliko od mene a oni koi me znaju i znaju o cemu pisem ce razumu verujem cak i operator ovog foruma zna stasam hteo da kazem sovome
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.05.2009
Poruka
5
Po meni najbolji sajt za gledanje domacih kanala bez kocenja. Obavezno instalirajte toolbar jer ima dodatnih kanala. Uzivajte

Kod:
[url=http://www.rtvbalkan.tv]Ex Yu Tv Portal! Dobrodošli![/url]
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Po meni najbolji sajt za gledanje domacih kanala bez kocenja. Obavezno instalirajte toolbar jer ima dodatnih kanala. Uzivajte

Kod:
[URL="http://www.rtvbalkan.tv"]Ex Yu Tv Portal! Dobrodošli![/URL]

nista nije novo sve sto ima ovde na forumu ima i tamo samo je to jedna zezalica vise

Registrovan u Maju 2009 godine a ovo je prvi Post stra drugo reci svima je jasno kosi i sta zelis
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.05.2009
Poruka
5
nista nije novo sve sto ima ovde na forumu ima i tamo samo je to jedna zezalica vise

Registrovan u Maju 2009 godine a ovo je prvi Post stra drugo reci svima je jasno kosi i sta zelis

prvo probaj pa tad oceni dal je zezalica vise ili nije
ajde molim te ti mi kazi ko sam i sta zelim
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
[ATTENTION]prepucavanja ostavite za pp , ovaj podforum nesluzi za to[/ATTENTION]
 
Natrag
Top