Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.475 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 193 5,2%

  • Total voters
    3.705
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ovo je bila jako dobra lista dok se nije nasao jedan pametnjakovic i postavio na svoj sajt ,te mu izvukli strimove i ima je sada javno ...Neka gleda narod i nek traje dokle traje,nacicemo vec bolju,lepsu i pametniju..:beee:...Evo dela liste....Rade 1-33 kanala.......EX-Yu...


Sory.......ispustio sam ubaciti nas EPG koga mozete prilagoditi sa vasim listama za plejere koji to podrzavaju (XBMC,Simple..) i imate raspored programa televizijskih kanala....Sada je i to pridodato.....

jhn8xoDmA.png


:download:

Kod:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/33333836/Tutorijali/SerbianForumTV.rar
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
@boki

Nemoj da se nerviras nije vredno inace to je postavljeno vec nekoliko dana a inace gleda se vec duze (ja bar mesec dana)..I Mile je u pravu milion posto sto ne objavljuje svoj server vise javno, preksinoc i sinoc su zato njegovi strimovi radili perfektno usput da mu se javno zahvalim.
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
260
Sta bi sa plejerom onlineiptv,zna li neko sta se desavasa jeli sve legalno ili ne.
Da li je neko platio i da li jos uvek "seckaju" arene.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Sta bi sa plejerom onlineiptv,zna li neko sta se desavasa jeli sve legalno ili ne.
Da li je neko platio i da li jos uvek "seckaju" arene.

Ljudi su zatrazili dozvolu od stafa foruma da dodju ovde i objasne o cemu se radi.....Tako da ce doci da daju info o tome...

I Sota je isto to napomenuo juce u svome postu......
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Sta bi sa plejerom onlineiptv,zna li neko sta se desavasa jeli sve legalno ili ne.
Da li je neko platio i da li jos uvek "seckaju" arene.

ja sam odradio probni period i jako sam zadovoljan, "LEGALNO" je i razmisljam ozbiljno o placanju istog! za arene ti ne mogu dati odgovor jos uvek jer mi je probni period istekao! ako ti sta znaci meni su arene radile super!
P.S. navodno da u placenom paketu ide jos 20-30 kanala plus ono sto je u probnom periodu! toliko od mene... nadam se da sam pomogao!:al:
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
ja sam odradio probni period i jako sam zadovoljan, "LEGALNO" je i razmisljam ozbiljno o placanju istog! za arene ti ne mogu dati odgovor jos uvek jer mi je probni period istekao! ako ti sta znaci meni su arene radile super!
P.S. navodno da u placenom paketu ide jos 20-30 kanala plus ono sto je u probnom periodu! toliko od mene... nadam se da sam pomogao!:al:

Legalan je Orion,Sbb,Vektor...e sad da li je ovo legalno i sta tacno to znaci legalno...
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
239
Ja neznam sto ste toliko kriticni za ovu novu iptv.Imaju jako dobar izbor kanala za 47 eura godisnje,a to dali je legalno neznam sto to nas zanima,i mi samim pisanjem i postavljanjem stream adresa cinimo prekrsaj, evo vi LEGALNI sto imate orion ili sbb dajte mi listu ja cu vama dati tih 50 eura godisnje bez razmisljanja.
 
Natrag
Top