Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.470 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.694
Učlanjen(a)
19.08.2013
Poruka
39
Problem je sto ni privatno neces nikad dobiti domacu listu. Evo ja nije nesto da se razumijem oko tih lista zato i trazim to nije moje zanimanje, ali jos nikad nisam dobio neku listu. Hvala onima koji razumiju moje misljenje, Pozz

Juce si trazio od mene i dobio si,zasto lazes onda
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Lista vise ne radi Brate
Djaba je stavljas jarane kad neradi.....
Bas me cudi da neradi,i sto su sad ti pojedinci koji kazu da cine dobro svima nama napravili,uzivali smo jedan cijeli dan,ako je poenta da se gleda sto krace onda su uspjeli,valjda ce i na ovom primjeru nesto da nauce,vreme je da se pojedinci opamete i da prestanu sa mjenjanjem nickova i pravljenjem negativnosti za ovaj forum odnosno za one koji dolaze ovdje,vjerujte mi ne govorim ovo zbog sebe jer ja cu se vec nekako snaci da nesto gledam a sto ce oni sto nemaju nista sto svaki dan moljakaju za najobicnije kanale zato neka vam je bog na pomoci ne pravite pogresne korake i prije nego sto nesto postavite dobro razmislite!!!
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2011
Poruka
651
Dobro ima jedna ne logicnost sa ovim listama , sto se pojavljuju u odredjeno vrijeme prvo krene sa molbom imal naprimjer neku listu od neke iptv platforme i onda se iz vedra neba pojavi neki lik sa tom listom kako ima onda pocne da se ko nesto dijeli i ubrzo zatim se pojavljuje javno i nakon dva dana se ugasi,pitanje je ko stoji iza svega,jednostavan odgovor razni spijuni od svakojakvih operatera koriste ovaj forum za promovisanje svojih kuca i liste se negase zato sto su procurile vec zato sto su namjerno i pustene i tu pripadaju sve liste koje rade na principu /udp/ ip adrese i proxy . Zato se zahvaljujem ljudima iz global bosna iptv koji su se reklamirali par dana naravno kvalitetnu imate ponudu mnogo bolju od elte i drugih operatera ,al naravno ocekujemo odgovor drugih jer konkurencija je konkurencija.
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
67
Napisat cu vam jednu stvar .... svi koji su me kontaktirali u vezi domacih lista nemojte se ljutiti sto ih niste dobili jer.... vi i vama slicni ispastate zbog pojedinaca koji svaki dan popuse Ban i prave nove naloge a zna se i radi cega..... zato covjek kao ja i meni slicni neznaju ko je ko i strogo su po tom pitanju oprezni kom ce sta dati da nebi bilo komplikovano ti isti nikad nece gledati ono sto se gleda a ni vi ostali nazalost ..... zahvalite doticnima sto vam na taj nacin postujuci dobro i korisno onemogucavaju da skoro nista negledate jer.... toliko bezobrazluka i pakosti rijetko sam gdje vidio po forumima ali valjda su ti isti takve prirode do podne mrze sami sebe a od podne cijeli svijet i da se obratim doticnima pusitcete BAN svakog dana dok god sam ja na Serbianforumu Urednik Pozdrav
Sota je najveca legenda sto se tice ove teme i svih mogucih strimova koji su se vrtili,a i opcenito je ljudina od covjeka.I s pravom dobro kaze jer razumijem ga u potpunosti.Covjek vam sve da, sve omogucuje, svakom pomogne i onda isti ti pojedinci kojima covjek pomogne sve to upropaste.Ova tema ne bi postojala 4 godine i bila toliko popularna upravo da nema tog covjeka,jer koliko je on strimova izbacio,truda ulozio to znamo samo mi koji smo tu od pocetka pa znam o cemu pricam i kako je ova tema isla i napredovala.
 
Član
Učlanjen(a)
14.08.2010
Poruka
165
ja netrazim nikakve arene ili sportklubove, trazim samo neki stabilan i pouzdan sportski kanal istog tipa, može ruski, ukrainski, arabski... nisam zahtjevan, samo da kad bi hteo da gledas, pustis stream i uzivas, a ne da svakih par sekundi prekida i secka.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.487
Dobro ima jedna ne logicnost sa ovim listama , sto se pojavljuju u odredjeno vrijeme prvo krene sa molbom imal naprimjer neku listu od neke iptv platforme i onda se iz vedra neba pojavi neki lik sa tom listom kako ima onda pocne da se ko nesto dijeli i ubrzo zatim se pojavljuje javno i nakon dva dana se ugasi,pitanje je ko stoji iza svega,jednostavan odgovor razni spijuni od svakojakvih operatera koriste ovaj forum za promovisanje svojih kuca i liste se negase zato sto su procurile vec zato sto su namjerno i pustene i tu pripadaju sve liste koje rade na principu /udp/ ip adrese i proxy . Zato se zahvaljujem ljudima iz global bosna iptv koji su se reklamirali par dana naravno kvalitetnu imate ponudu mnogo bolju od elte i drugih operatera ,al naravno ocekujemo odgovor drugih jer konkurencija je konkurencija.

Nije bas sve tako kako si napisao ........... nekazem da nema istine u tvom Tekstu kojeg si napisao

Primjera radi:

Dobices od mene Tv HBO sa nasim prevodom ( Titel ) i reci cu ti da je samo za tebe da nikom nedajes pratit cu tebe i tvoju IP na Serveru ...... das li nekom ??? znaci slagao si ne mene nego sebe kad si se zakllinjao da cutis ko zaliven i naravno gasim taj Stream JA a ne operater ......razmisli dal su samo iptv platforme , operateri itd ... u pitanju ......... ili ima li slicnog da mozes da gledas i bez tih provajdera ???? ne samo HBO nego i vise da nenabrajam .............. razmisli ????

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
30.03.2010
Poruka
60
Sota jarane imas li ti kakvu listu domacih tv programa na pp da mi posaljes,sto se tice mene ja necu nikom dati a mozes i da vidis kako si reko,hvala unaprijed.....
 
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
131
Dobro ima jedna ne logicnost sa ovim listama , sto se pojavljuju u odredjeno vrijeme prvo krene sa molbom imal naprimjer neku listu od neke iptv platforme i onda se iz vedra neba pojavi neki lik sa tom listom kako ima onda pocne da se ko nesto dijeli i ubrzo zatim se pojavljuje javno i nakon dva dana se ugasi,pitanje je ko stoji iza svega,jednostavan odgovor razni spijuni od svakojakvih operatera koriste ovaj forum za promovisanje svojih kuca i liste se negase zato sto su procurile vec zato sto su namjerno i pustene i tu pripadaju sve liste koje rade na principu /udp/ ip adrese i proxy . Zato se zahvaljujem ljudima iz global bosna iptv koji su se reklamirali par dana naravno kvalitetnu imate ponudu mnogo bolju od elte i drugih operatera ,al naravno ocekujemo odgovor drugih jer konkurencija je konkurencija.
Pošto niko neće da opravda postupak Silver Platinium , ja ću da se zauzmem za njega.
Potpuno je tačno da je lista bila kvalitetna,pardon liste.
Njegovih ruku je delo to pronalaženje,nije baš kako vi mislite kratko trajala.Pojavila se u nekom drugom obliku pa je od pre nekih mesec dana bila u kvalitetnijem strimu do dana kad je objavljenai vrlo brzo ugašena.Nedeljama unazad se broj kanala na listi polako povećavao,i sve je to prećeno preko statusa osim par poznatih adresa koji su koristili ovu listu nije bilo "upada" sa strane.Znači da je lista mogla da zaživi u celom svom izdanju.Ali greškom lista je data nekom neodgovornom korisniku i počela je trampa i prodaja.Verovatno revoltiran saznanjem da je dotična lista predmet trgovine sa objavom liste javno ovde na SF zapečatio joj je sudbinu.
Setite se da je SilverPlatinium nešto pitao za telekom BiH listu još letos,otad je ima ....Ja znam
Potpuno opravdano, stavio je kraj za ovu epizodu dve liste "Global" "BH Telekom"
Ne verujem da će ponovo ići na ovu laku kombinicaju,nije ovo Bugarska sa 100 operatera ovde vlada RRA u zemljama EX Yu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
baki24 neznam ko si ali vidim da si dobro upucen sto se tice tih listi,igrom slucaja ja znam sve o tome tako da to sto si napisao sve je istina i samo mogu to da podrzim,covjek je ugasio ono sto je sam nasao a zahvaljujuci onima koji se kletu u svoje postenje,eto kakvih nas ima i netreba nikome vjerovati izuzev onih nekoliko ljudi sa kojima radis godinama,ne interesira me da li ce se neko naci uvredjen ovim rijecima ali je to vec dokazana istina tako da mnogi sa ovog foruma neka se oproste od toga sto ce im neko nesto dati!!!
 
Natrag
Top