Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.476 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 193 5,2%

  • Total voters
    3.706
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
502
Evo zasto vise nema Arena.
Kod:
http://www.the-united-group.com/xhtml/brands.php

Jucer neko postavio pitanje na Nettvplus forumu sto nema Arena ja im odgovorio da je zato sto sada pripadaju SBB-u i vidim danas izbrisan topic skroz na njihovom forumu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.04.2012
Poruka
116
Evo zasto vise nema Arena.
Kod:
http://www.the-united-group.com/xhtml/brands.php

Jucer neko postavio pitanje na Nettvplus forumu sto nema Arena ja im odgovorio da je zato sto sada pripadaju SBB-u i vidim danas izbrisan topic skroz na njihovom forumu.

Kao sto vidis i moja pretpostavka u prethodnom postu je bila ta jer vidim da im stoji logo grupe na sajtu a nije bio. I nisu dio sbb-a nego te us***e grupe na kojoj arena nema, samo je pitanje dali ce uvrstiti u ponudu hbo i te druge bolje kanale kad su vec dio grupe te a na svim provajderima ti kanali postoje u sta, licno, sumnjam.
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Evo zasto vise nema Arena.


Jucer neko postavio pitanje na Nettvplus forumu sto nema Arena ja im odgovorio da je zato sto sada pripadaju SBB-u i vidim danas izbrisan topic skroz na njihovom forumu.
Bas tako u pravu si sbb koristi total tv a u totalu nema arena....a mislim da eksluzivno pravo za arenu ima polaris....
 
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
502
Kao sto vidis i moja pretpostavka u prethodnom postu je bila ta jer vidim da im stoji logo grupe na sajtu a nije bio. I nisu dio sbb-a nego te us***e grupe na kojoj arena nema, samo je pitanje dali ce uvrstiti u ponudu hbo i te druge bolje kanale kad su vec dio grupe te a na svim provajderima ti kanali postoje u sta, licno, sumnjam.

Dio su United Grupe zato sto pripadaju SBB-u. United grupa je zajednicko ime za sve servise koji su vlasnistvo SBB-a. Uostalom i sam si mogao primjetiti da su koristili ime testsport od juna ove godine dok su prije bili pod imenima arena1, 2, 3 i 4.
 
Član
Učlanjen(a)
21.04.2012
Poruka
116
Dio su United Grupe zato sto pripadaju SBB-u. United grupa je zajednicko ime za sve servise koji su vlasnistvo SBB-a. Uostalom i sam si mogao primjetiti da su koristili ime testsport od juna ove godine dok su prije bili pod imenima arena1, 2, 3 i 4.

To nije tacno. Telemach nije vlasnistvo sbb-a, kao sto ni net tv plus nije vlasnistvo sbb-a jer je u vlasništvu sportpluslivetvlimited-a. United Grup je organizacija koja je stvorena u saradnji kompanija i radi vece prosirenosti u regionu i naravno vece zarade, sbb je samo dio te grupe. Jedina tacna stvar je da je total tv u vlasništvu sbb-a i nista vise koliko ja znam.
 
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
502
I, gde onda da gledamo arene ? :)

Na Polarisu. ;)

To nije tacno. Telemach nije vlasnistvo sbb-a, kao sto ni net tv plus nije vlasnistvo sbb-a jer je u vlasništvu sportpluslivetvlimited-a. United Grup je organizacija koja je stvorena u saradnji kompanija i radi vece prosirenosti u regionu i naravno vece zarade, sbb je samo dio te grupe. Jedina tacna stvar je da je total tv u vlasništvu sbb-a i nista vise koliko ja znam.

Hajde onda lijepo mi odgovori zasto su izbacili ArenaSport kanale iz ponude ako nisu vlasnistvo SBB-a ?
 
Član
Učlanjen(a)
21.04.2012
Poruka
116
Na Polarisu. ;)



Hajde onda lijepo mi odgovori zasto su izbacili ArenaSport kanale iz ponude ako nisu vlasnistvo SBB-a ?

Vec sam ti odgovorio ali ti izgleda ne čitaš, zato sto se sada nalaze u grupacije koja se zove United Group, koja je u vlasništvu većinskom od strane Mid Europa Partners i neke evropske banke za razvoj i investicije, dakle nikakve veze sa sbb-om, osim te sto su sad dio iste grupe. Izvinjavam se ako je previse spama, ali valjda zato postoji tema ova da bi se vodile i diskusije oko iptv i drugih internet tv usluga uz postavljanje streamova.

P.S. @pianoman - nije na odmet i nesto naučiti a ne samo cekati linkove da neko postavi
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top