Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 187 5,1%

  • Total voters
    3.698
Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
67
Evo ja sam takoder probao i neradi. Znaci da nije za sve drzave otvoreno. Ocito za Srbiju je pa netreba Proxy;-)
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
7
Programi iz nekih lista a mislim na moju zadnju listu rade
Pogledajte ovdje Text listu
Kod:
 [URL]http://serbianforum.org/internet/60172-internet-radio-i-televizija-475.html[/URL]
Upravo sam ustanovio da IP D1 programi rade i bet Proxy-a kod mene rade programi
Pozdrav

koj proxy SOTA samo dva kanal rade od ove liste kot mene napisi nek proxy hvala
 
Učlanjen(a)
01.04.2010
Poruka
351
ma dosadan je vec do vrh glave.napisao sam mu ja vec popodne isto....ili neka stavi pa neka gledaju svi ili neka se potera sam sebe sa ovog foruma dole i gotovo...sta imamo mi svi ostali od njega tu??nista.samo nas nesto podjebuje svaki dan........




Dodato posle 7 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ja bih da se kladim da je sigurno taj alex jedan od seratora od net tv ekipe...on ima u svojoj listi dva kanala slovenacka,dakle iz moje zemlje sto ih ima jedino net tv u ponudi.to su šport tv1 i šport tv 2....ta dva kanala se ne moze gledati na svaki nacin.naime dostupni su samo u kabelskim operaterima unutar slovenije i nigde vise...a posto znam da net tv upotrebljava servere firme T-2 koja je jedna od slovenskih provajdera onda mi to smrdi da je taj alex jedan od tih iz ekipe net tv...a ako se varam onda se izvinjavam...

Dodato posle 8 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

http://img573.imageshack.us/i/testsport10201101192134.png/

Ne,on radi zajedno sa cikakure koji je je iz slovenije,otuda onda to zajednicko sve
 
Učlanjen(a)
01.04.2010
Poruka
351
Kod mene ide sa ovim
Kod:
84.22.47.254:8080
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
14.05.2010
Poruka
75
Promatram ovaj Forum duze vreme

Alex fino ovo sto ti radis ali objasni prvo ko si zakoga radis cim se bavis privatno
nikad nece od tebe ici programi jer iza tebe stoji neko firma koja putem tebe promolise svoj paket tv programe
Alex kaze li ti nesta Bec ???
znam kako nudis programe za gledanje preko cega i koga malo vise znam o tebi nego ti sam o sebi
Ponovo cu doci a ako u roku 10 dana ne kazes ljudima istinu ja cu im reci sve o tebi budi siguran

Stole jel i tebi treba prozori da se peru ako si u bechu javi se aleksu mada racun ne dobijas posto je firma bankrotirala pa moze samo na crno
 
Natrag
Top