Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 187 5,1%

  • Total voters
    3.698
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
239
U pravu si donekle sota sto kazes tako ali nemoj biti bas toliko preostar,to sto je zaseok postavio javno se emituje na onu drugu stranicu da je ne imenujem pa je mozda covjek mislio da se moze i odje podijelit,a i nece dugo lista jer slozicemo se da je ona stranica puno bolje uradjena od svih oficijalnih stranica a koristi tudje stream adrese sjutra ce se sigurno otvorit par novih blogova koji ce isto onako uradit i za par dana ce svakojako sjebat listu
 
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
O SPORT

Kod:
http://212.79.96.134:8014

@sota .. ja neznam sto si se toliko uzbudio nije ljepo ocjenjivat nekog ako neznas kakav je ko .. a greske se uvjek desavaju

al eto mi ovi vaki kao ja kao sto ti smatras da neznamo cjenit staje dobro sta ne potrudicemo ugodit takvim koji znaju procjenjivat kakav je ko ..
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Malopre mi je jedan clan foruma poslao poruku sa pitanjem da mu posaljem ono sto je zaseok postavio javno pa obrisao a taj isti zaseok mu nije to hteo polati na pp nego mu je napisao da pita mene,zaseok koja ti je logika da postavljas javno a neces da posaljes na pp.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
HTML:
mms://qstream-live.qbrick.com/45266live_TV2SportDK
http://v2.gdtv.cn:1935/live/sport/playlist.m3u8
http://91.109.20.49/hls/14.m3u8
rtsp://80.63.11.91:1935/live/_definst_/tv2nord-plus_1000
http://webtv-aarh-7.stofa.dk/186_01.m3u8
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.907
U pravu si donekle sota sto kazes tako ali nemoj biti bas toliko preostar,to sto je zaseok postavio javno se emituje na onu drugu stranicu da je ne imenujem pa je mozda covjek mislio da se moze i odje podijelit,a i nece dugo lista jer slozicemo se da je ona stranica puno bolje uradjena od svih oficijalnih stranica a koristi tudje stream adrese sjutra ce se sigurno otvorit par novih blogova koji ce isto onako uradit i za par dana ce svakojako sjebat listu

Nisam drug nikad bio preostar i nije mi namjera vjeruj mi jer.... samnom mozes kako god hoces samo.... treba znat kako a sto se tice tih kanala od Zaseok ja ih imam vec duze vrijeme pa... i ja sam ih mogao ako ne ovdje onda na nekom drugom forumu postat zasto nisam??? mislim da znate i da nebi bilo da stitim sebe...

JEDNOM ZA SVAGDA DA SVI ZNATE STITIM VAS DA VI MOZETE DUZE DA GLEDATE A NE JA


da sa tim rascistimo za sva vremena mozda se neko pita zasto??? imam dovoljno vremena za sve ovo i neka vrsta Hobija a i razna poznanstva koja sam stekao na ovaj nacin igraju veliku ulogu

Sto se tice ostrine od kad sam Urednik tolerisao sam mnoge stvari da nepisem o provokantnom ponasanju pojedinaca itd... koji su me izvrijedjali do bola psovali mi Familiju itd.... i na osnovu sveg tog sto se izdesavalo nisam ja za to kriv sto sam malo ostriji nego doticni ... sa njihovim ponasanjem ... pripisite njima to a ne meni i na osnovu svega toga covjek kaze samom sebi ....

koliko vidim oni mene prave budalom pa se pitam ??? kako bi vi odreagovali u datim momentima???


ja sam uvijek pokusao da odreagujem ljudski kako dolikuje jednom covjeku mojih godina ... mnogi su to zloupotrijebili i ponasali se i dalje onako kako su se ponasali vama svima poznato kako e sad se zapitajte sami zasto ljudi nece da budu Urednici ..... ovdje na Forumu odgovor imate u ovom mom ukratko napisanom tekstu

Pozdrav drug i svako dobro zelim
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.907
Zaseok

DALI ZNAS STA JE GRAM A STA MOZAK TEBI FALI I JEDNO I DRUGO

ovo je samo odgovor na tvoje provokantno ponasanje u predhodnom Postu upuceno meni

Da nespamamo temu ako imas nesta pisi na Pm


 
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
SPORT LIVE :)

Kod:
mms://qstream-live.qbrick.com/45266live_TV2SportDK

fenomenalne rjeci
 
Natrag
Top