Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.476 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 194 5,2%

  • Total voters
    3.707
Učlanjen(a)
12.10.2011
Poruka
2.163
to če bit največa šteta kad nam odu ovako veliki ljudi sve su pojedinci krivi za to pozdrav
 
Učlanjen(a)
30.05.2010
Poruka
51
mozes li isprazniti sanduce

imedy has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2012
Poruka
47
pozz,molio bih ako mozete da mi posaljete linkove za moja tv , za sopstvenu upotrebu,hvala puno
 
Član
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
53
Evo i ja da se pozdravim,jer vas kao urednik napustam a i kao clan manje-vise bice tu ponekad. Bilo je ovde lijepih trenutaka,upoznavanja prijatelja,dobrih kanala... ali i vredjanja dal putem poruka ili javno koje ni najvecem neprijatelju ne bi pozelio, mogu samo reci da ne nasedate na te provokacije i spustate na taj nivo,nego jednostavno prijavite dal post ili poruku i bice reseno. Da ne duzim D3n1s je lijepo rekao: "...bilo je lijepo družiti se s vama al zna se šta je bitno, obaveza je puno a vremena malo tako da..."

Za kraj jedan poklon,ko zna sta je znace ga i iskoristiti

Kod:
[COLOR=#0000ff]Ym9za29yaWtpYzo6c2FsdDo6MzM3MTBkOTRmNTFjODAyNjUzNWI4MWIwNmRlYjJjZGM[/COLOR]

Pozz svima i svako dobro ;)
Pozdrav svima.Steta za par forumasa koji nas napustaju i time samo ''idu na ruku'' grupi koji ih neosnovano blate po raznim forumima.A uz put bih zamolio bilo koga da mi posalje na PP listu za koju ovaj kljuc odgovara.Hvala unaprijed
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
Izvuko sam stremove iz Telekom web tv posto sam njiihov korisnik, i ubacio u liste u vlc playeru i nece da rade..Dal zna neko kako da namestim da rade?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.580
Urednik je tu nista nebrini 4349 a za sve koji neznaju a zele Info iz prve ruke Urednik Sota ima opciju da udje na Forum 24 Sata nebitno gdje se nalazio radi znanja i ravnanja

I da dodam vazi za sve clanove DOBRO RAZMISLITE KOME CETE STA DATI DA NEBI ZAVRSILO NA CZ FORUMU JAVNO koliko sam informisan nekolicina se udruzila na tom CZ forumu da bi srusila ovu temu i napravili od nje smece ali nece moci mnogima je sve to poznato sta reci van svake pameti i sa cime se ljudi opterecivaju fale mi rijeci

Za takvu vrstu ljudi mogu slobodno da kazem:

SUDILI SU , NAGADJALI SU PREZIRALI A NE POZNAJU ME.... LAGALI , IZMISLJALI NEKA SU... BILI SU JESU I BICE NEBITNI

Pozdrav



 
Natrag
Top