Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.695
Član
Učlanjen(a)
29.07.2009
Poruka
141
Hvala svima na čestitkama, nadam se da ćemo imati dobru saradnju na ovoj temi. Molio bih sve članove da postuju samo ono što se tiče teme,znači strimove,liste ili ako nekome treba neka pomoć,slobodno može pitati. Sve ostalo rasprave,bilo kakvo vređanje članova i sl. će biti brisano i naravno kažnjavano banovanjem.

Svaka cast, cestitam...samo nemoj zbog urednistva XBMC da zapostavljas - jer trebacemo uvijek tvoje top savjete oko ovog player-a ....:)...sve najbolje...pozzz
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
Hvala svima na čestitkama, nadam se da ćemo imati dobru saradnju na ovoj temi. Molio bih sve članove da postuju samo ono što se tiče teme,znači strimove,liste ili ako nekome treba neka pomoć,slobodno može pitati. Sve ostalo rasprave,bilo kakvo vređanje članova i sl. će biti brisano i naravno kažnjavano banovanjem.


Cestitke druze,svako dobro :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Da se i ja pridruzium cestitkama za novog UREDNIKA,poznavajuci njega jer sa njim saradjujem vec neko vreme vjerujem da ce on obavljati to na najbolji moguci nacin a naravno i mi svi moramo ne samo njemu nego i svim drugim urednicima omoguciti da imaju sto manje posla a da sto vise daju korisnih savjeta vezanih za ovu temu!!
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
Drago mi je da se desilo ono sto sam davno predlozio a to je jos novih urednika na nasoj temi kako bi nam svima olaksali i omogucili bezbjednu komunikaciju i zastitili od nezeljenih napasnika.Smatram da je adekvatna licnost postavljena za urednika.
Pozelicu srecu novom uredniku _NightWolf_
ole.gif

 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Iskrene čestitke Nightwolf! Nada se da će od danas ovaj deo foruma postati još kvalitetniji!Sve najbolje, pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
el moze neko da mi posalje na pp nastavak za RTS HD ima tenis u 21:30 hvala

Kod:
http://edge1.vektor.net/vektor_live/rts_1.stream/media_b125000_w1542657201.m3u8

Vecerasnji prenos imas i ovde.

Kod:
[URL]http://gledajtvuzivo.blogspot.com/2012/10/tv-sport-uzivo.html[/URL]
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.08.2012
Poruka
34
jel ima neko foxove kanale(crime, life...) sa titlom, molio bih ovde ili na pm, unapred hvala!
 
Natrag
Top