Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.470 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.694
Član
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
247
nazalost,nemogu
pozzz

Stvarno nisi fer tu ljude zajebavaš da ti lista radi i pokazuješ slike a nedaš listu stvarno nisi fer prema ostalima ovdje onda več ako imaš listu a znaš da drugima neče raditi onda niti nemoj pričati i pokazivati slike.Ako nedaš listu onda daj reci od kud si izvadio streamove ajde bude bar malo fer i reci od kud si izvadio te kanale.Pozz!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
163
evo vama i 2.slika
nazalost nemogu vam dati listu
;)
probajte samo napraviti i ja tako uradio


20110105200532.png


to nije nettvplus ni je ipd1 player
;) to je moja lista,i samo za mene registrovano.

posjetite ovaj sajt,pa onda vi znate vec kako to ide..
to je sve ;)

Kod:
Fibernet.rs
 
Poslednja izmena od urednika:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
Vidis to i mene cudi, ja sam Makedonac, a aktivne strim adrese makedonskih kanala poticu iz Kanade, znaci nije tacno da nema satelita u americi kao u EU. Stvar je sto nasi ljudi tamo nemaju puno vremena da se "zabavljaju" oko one silne satelitske problematike i tacno ovo je jedini nacin da gledaju nase kanale. Poznajem puno ljudi koji sve znaju oko satelitske, otisli van i sad mi taze strim adrese.
Pokusavao sam da uradim jedan plejer preko VBasic i APMStudio, ali nikako plejer ne moze da ucita rtsp protokol, a nejverovatnije je moje (ne)znanje u pitanju.
Sad tvoja stvar dal da plejer ide u javnost i za to ne moze se niko ljutiti, mislim i na sam rizik oko reemisije kanala za koje se placa pretplata. Znas i sam da velike ribe jedu male, zato i moj savet iskreno pazi sta radis.
Pozdrav

vidi majstore neznam ja odkud tebi da makendosnki kanlai idu iz kanade... jel to nije moguce !!! znam posto sam u tome vec dugoo... moguce je samo da se streama iz rumunije i da salje preko nekog severa iz kanade pa se tako vidi kao da je stream od tamo... posto nema mogucnosti da fata ni sa 6 metarsko antenom eu kanale ;)))
pozzzzzzz

nazalost,nemogu
pozzz

heeh sto se tice fibera meni je los skroz sporo ucitava programe a sad ispocetka imaju jos 1 min reklame dok ucita program. :(
 
Član
Učlanjen(a)
14.05.2010
Poruka
75
ma kakav fiber kakvi bakraci jel vam covek pre par postova dao kljuc napravite listu i gledajte
fiber i kad radi on ne radi
 
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
175
Prijavio sam se sada na fibernet,oni odgovorise na email da se ulogujem i da gledam test programe na 48 sati
ja to sve uradi a na fiberplayer na svim kanalima samo sve isto test sa brojem telefona,uplate,itd

Dodato posle 15 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ma kakav fiber kakvi bakraci jel vam covek pre par postova dao kljuc napravite listu i gledajte
fiber i kad radi on ne radi

ako mislis isto,ja vidim sve programe po zelji sa onim kljucem,ali onaj proxy u srbiji je sasvim spor ili preopterecen,jel to mislis i ti?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
14.05.2010
Poruka
75
Ajde da se ne muciti sa proxijem prvo promenite nove ip adrese ima ip plejer
neki kanali idu preko prve ip a neki preko druge kombinujte sami
naravno ovo nije proxy nego pocetak strimova ip plejera,a proxy nadam se da vec imate
Kod:
188.64.106.19:8080
188.64.106.21:8080
 
Natrag
Top