Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.470 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.694
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.481
I ja se slazem, dele nase, mi delimo njihovo pa kom se prvom smrkne :)
Da neispadne opet ja ali.... ko zna moze da gleda sve Arene Sport , sve Aljazeera Sport , Sky Sport i mnogo , mnogo drugih nasih kanala pa sad vi postajte sta vam je volja neznate vi jos sta postate i sta nistite a uz to neznate koliko dugo ta lista vec traje???? moja neka saznanja toliko od mene

Samo...... mene nepitajte kako??? preskocite me ovaj put.
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.12.2011
Poruka
844
u pravu si ...zato i sluze admini- urednici da nam objasne kako da gledamo arene ono ostalo mnogo i ne moraju objasniti (mozda to i znam????), sta mi smemo, a sta ne, sta rusi i bugari smeju, a sta ne, koliko traju liste? a ja to ne procitah nigde...gospodo evo prilike pa napisite sada sve to
i stitite EX YU, a ne tamo neke liste koje nikome ne znace, izvinjavam se! te liste znace 2% u odnosu na ex YU mislim na populaciju koja je na Serbian forumu - pisem u ime vecine clanova na SF
pozdrav!
P.S. Sota, nista licno sto se tice tebe, naprotiv, svaka cast tebi na tvom znanju i pomoci koju pruzas svima nama..nije ironija vec najiskrenije pisem. HVALA TI!
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.937
Lista ko lista i nije vrijedna pažnje ali komentar jeste.
Forum je odličan. Kad shvatim da je neko nešto dobro slučajno stavio (a onaj drugi namjerno izbrisao) odem kod braće i vidi čuda sve ima.
Napomena: nikad ništa nisam dobio na pp, dva-tri ignorisanja i par adresa tipa sport89...
E zato mislim da si u pravu. Molim Vas da obrišete moj komentar.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.481
Ukratko odgovaram svima

Sta se desava kad se postuje javno Nettv Plus Kljuc???? Down

Sta se desava kad se postuje javno IP D1 Kljuc???? Down

Sta se desava kad se postuje javno Futubox Kljuc???? Down

Sta se desava kad se postuje javno Aljazeera Sport??? Down

Sta se desava kad se postuje T-2 Slovenska lista???? Down

Sta ce se desiti sa SBB listom ?????? Down

Da ne nabrajam dalje.....

Ko zna sta je dobro i kvalitetno nece javno postat od mene gore nabrojane Kljuceve itd.... i sami znamo koliko smo dugo na ili po Forumima da znamo da razlikujemo Tv Programe do kojih je tesko doci jer.... one Lokalne i njima slicne i sami znamo kako i gdje da ih gledamo ili???

Zato onaj ko postuje tako nesta kao u ovom slucaju BG Kanale koji sadrze mnostvo kvalitetnih Tv Programa svjesno je to postao itd.... vi znate ko su doticni??? mene nisu uvrijedili mozda nekog jesu ja se na nikog neljutim nemam razloga za to

Pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.937
Ukratko odgovaram svima

Sta se desava kad se postuje javno Nettv Plus Kljuc???? Down

Sta se desava kad se postuje javno IP D1 Kljuc???? Down

Sta se desava kad se postuje javno Futubox Kljuc???? Down

Sta se desava kad se postuje javno Aljazeera Sport??? Down

Sta se desava kad se postuje T-2 Slovenska lista???? Down

Sta ce se desiti sa SBB listom ?????? Down

Da ne nabrajam dalje.....

Ko zna sta je dobro i kvalitetno nece javno postat od mene gore nabrojane Kljuceve itd.... i sami znamo koliko smo dugo na ili po Forumima da znamo da razlikujemo Tv Programe do kojih je tesko doci jer.... one Lokalne i njima slicne i sami znamo kako i gdje da ih gledamo ili???

Zato onaj ko postuje tako nesta kao u ovom slucaju BG Kanale koji sadrze mnostvo kvalitetnih Tv Programa svjesno je to postao itd.... vi znate ko su doticni??? mene nisu uvrijedili mozda nekog jesu ja se na nikog neljutim nemam razloga za to

Pozdrav
Možeš li mi molim te nešto od toga poslati.
Hvala unaprijed
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2011
Poruka
844
sve sto je ex -yu delite na private (naravno proverenim nikovima koji je nece zloupotrebiti),a ostale liste javno
kao i ostali sto cine
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top