Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 187 5,1%

  • Total voters
    3.698
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.958
AlevTv

:blum3::blum3::blum3::blum3::blum3:
Ne kritikujem nego dajem svoje misljenje na temu Alex Tv toliko toga ste postovali ovdje i jos uvijek vecini nije jasno sta i kako sa tim AlexTv uvijek ste na pitanja pojedinaca davali odgovore te na liste te na Alex Player te ovo ono sad ide AlexTv sad neide ubaci ovo ubaci ono i na kraju niste nista pozitivno postigli jos ste uvijek na pocetku toliko ste taj Alex iskomplikovali zar nevidite i sami ili dajte Konkretno objasnjenje od pocetka instalacije do kraja... i tad smatram da necete imati uspijeha zato sad vam radi sad vam neradi a ja znam zasto sam ovo napisao i na moj kompijuter nikad nece biti Instaliran AlexTv Player bez ljutnje to je samo moje misljenje naprotiv svi oni koji su Fascinirani sa AlexTv Player nek i dalje gledaju preko njega toliko.
Pozzzz
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Ne kritikujem nego dajem svoje misljenje na temu Alex Tv toliko toga ste postovali ovdje i jos uvijek vecini nije jasno sta i kako sa tim AlexTv uvijek ste na pitanja pojedinaca davali odgovore te na liste te na Alex Player te ovo ono sad ide AlexTv sad neide ubaci ovo ubaci ono i na kraju niste nista pozitivno postigli jos ste uvijek na pocetku toliko ste taj Alex iskomplikovali zar nevidite i sami ili dajte Konkretno objasnjenje od pocetka instalacije do kraja... i tad smatram da necete imati uspijeha zato sad vam radi sad vam neradi a ja znam zasto sam ovo napisao i na moj kompijuter nikad nece biti Instaliran AlexTv Player bez ljutnje to je samo moje misljenje naprotiv svi oni koji su Fascinirani sa AlexTv Player nek i dalje gledaju preko njega toliko.
Pozzzz

za one koi neznaju po 100 put skidate instal fail vrsite instalaciju
player se pomocu zavrsetka instalacije sam pali i ucita kanale (svaki put kad se upali player ucitase aktuelna lista dostupnih kanala)
nije potrebna nikakva lista
ili koristite vlc Player i toje to........
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.141
Ne kritikujem nego dajem svoje misljenje na temu Alex Tv toliko toga ste postovali ovdje i jos uvijek vecini nije jasno sta i kako sa tim AlexTv uvijek ste na pitanja pojedinaca davali odgovore te na liste te na Alex Player te ovo ono sad ide AlexTv sad neide ubaci ovo ubaci ono i na kraju niste nista pozitivno postigli jos ste uvijek na pocetku toliko ste taj Alex iskomplikovali zar nevidite i sami ili dajte Konkretno objasnjenje od pocetka instalacije do kraja... i tad smatram da necete imati uspijeha zato sad vam radi sad vam neradi a ja znam zasto sam ovo napisao i na moj kompijuter nikad nece biti Instaliran AlexTv Player bez ljutnje to je samo moje misljenje naprotiv svi oni koji su Fascinirani sa AlexTv Player nek i dalje gledaju preko njega toliko.
Pozzzz

Ha ha ha šta reći neče biti instaliran zato što ga neznaš instalirat ili?
Definitivno najboljji IPTV player ikada napravljen.Alex svaka čast na trudu.
A što se tiče same instalacije sve je objašnjeno masu puta i nema se tu šta posebno objašnjavat ,tj.instalira se kao i svaki drugi program nikakva mudrost.wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Ekipa odoste vi daleko od teme..Ja sam samo pitao kako da ubacim holandske kanale koje je kolega ostavio na prethodnoj strani u Alex pleyer???
Nisam nikakve probleme pri instalaciji spominjao,vec sam postavio konkretno pitanje...
Na koje izgleda necu dobiti konkretan odgovor???

ides na www.alextv.org skidas alextv player v2.0.6
instaliras player zatim ides u C://Programe i trazis instal folder AlexTV otvoris folder i onda otvoris folder data/Meus Canais/
pravis folder recimo Finska i u tai folder posavis sve .alex failove zatim palis Alextv i imaces finske kanale

ako tije to komplikovano posle instalacije ides na www.alextv.org/pacotes/
skidas paket za finsku http://alextv.org/pacotes/view.php?file=Finland/Finland.mcp pokrennes tai fail i automatski tise sve instalira

pozdrav nadamse da sam ti pomogo
 
Član
Učlanjen(a)
30.01.2010
Poruka
143
Ne treba drugi player za gledanje vlastite liste, samo ga treba otključati odnosno u "Provider.ini" promjeniti "locked=1" u "locked=0".


Alex, tu opciju bi mogao stavit po defaultu!

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------



Pogledaj tu što se od Netherlanda može gledat:
Watch TV On PC Free internet tv music movies documentaries tv episodes

Izvrsen je update Holandskih kanala, tako da sada mozes gledati sve.
 
Član
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
5
ides na www.alextv.org skidas alextv player v2.0.6
instaliras player zatim ides u C://Programe i trazis instal folder AlexTV otvoris folder i onda otvoris folder data/Meus Canais/
pravis folder recimo Finska i u tai folder posavis sve .alex failove zatim palis Alextv i imaces finske kanale

ako tije to komplikovano posle instalacije ides na www.alextv.org/pacotes/
skidas paket za finsku http://alextv.org/pacotes/view.php?file=Finland/Finland.mcp pokrennes tai fail i automatski tise sve instalira

pozdrav nadamse da sam ti pomogo

Skinuo sam Alex player,nakon toga pokusao ovu prvu caku...Prva stvar...
U C:/program /alex tv ne postoji folder data/Meus Canais/....
Postoji samo shortcut AppData u kojem naravno ne postoji Meus canais...
Haj nek nosi vrag,napravim ja sam taj folder,ubacim u njega alex failove za holandske kanale i kad upalim alex tv iznenadjenje...Nema uopste liste kanala...Stoji kao jedan neki kanal(sta li je???) pise na arapskom pa pojma nema...
Recimo da ja to ne znam uraditi pa sam isao na ovaj drugi nacin koji si napisao...skinem paket za holandiju..dva puta kliknem na njega i onda posto moram da odaberem kojim programom ce biti pokrenut taj fajl odaberem alex tv,ali...ista stvar kao i u prvom pokusaju...
Iskreno ovo ocito ne fercera jer nisam ni glup pa da ne mogu ispostovati ovako jednostavnu proceduru....
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.141
Skinuo sam Alex player,nakon toga pokusao ovu prvu caku...Prva stvar...
U C:/program /alex tv ne postoji folder data/Meus Canais/....
Postoji samo shortcut AppData u kojem naravno ne postoji Meus canais...
Haj nek nosi vrag,napravim ja sam taj folder,ubacim u njega alex failove za holandske kanale i kad upalim alex tv iznenadjenje...Nema uopste liste kanala...Stoji kao jedan neki kanal(sta li je???) pise na arapskom pa pojma nema...
Recimo da ja to ne znam uraditi pa sam isao na ovaj drugi nacin koji si napisao...skinem paket za holandiju..dva puta kliknem na njega i onda posto moram da odaberem kojim programom ce biti pokrenut taj fajl odaberem alex tv,ali...ista stvar kao i u prvom pokusaju...
Iskreno ovo ocito ne fercera jer nisam ni glup pa da ne mogu ispostovati ovako jednostavnu proceduru....
Ako hočete sami praviti listu morate otići u instalacijski folder otvoriti provider.ini i izmjeniti locked=1 u locked=0 kao na slici
zatim odite u settings ,general ...

s tim da prije napravite listu u notepadu te ju spremite kao .m3u :dance2::dance2::dance2::dance2:wacko2
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.958
Od mene par dobrih Kanala ako je neko prije mene postavio moje izvinjenje a mislim da nije od comedije filma do sporta
Kod:
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Americki 11.06.2010[/SIZE][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Courier]rtsp://85.214.87.175/history-movies/[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Courier]rtsp://85.214.87.175/thriller-tv/[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Courier]rtsp://streams.tvknob.com/tvloops/CH7/[/FONT][/COLOR]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]rtsp://streams.tvknob.com/tvloops/CH6/[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]rtsp://streams.tvknob.com/tvloops/CH5/[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]rtsp://streams.tvknob.com/tvloops/CH4/[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]rtsp://streams.tvknob.com/tvloops/CH3/[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]rtsp://streams.tvknob.com/tvloops/CH2/[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]rtsp://streams.tvknob.com/tvloops/CH1/[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]rtsp://streams.tvknob.com/tvloops/CH8/[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]rtsp://streams.tvknob.com/tvloops/CH9/[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]rtsp://streams.tvknob.com/tvloops/CH10/[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]rtsp://streams.tvknob.com/tvloops/CH11/[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]rtsp://streams.tvknob.com/tvloops/CH12/[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]rtsp://streams.tvknob.com/tvloops/CH13/[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]rtsp://www.reelgood.tv/reelgoodtv[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]rtsp://85.214.87.175/camorakel/"[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]rtsp://85.214.87.175/comedy-movies/[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]rtsp://media.mad.gr/madtv[/FONT][/SIZE]
[COLOR=black][FONT=Courier]rtsp://84.233.254.2/3Channel[/FONT][/COLOR]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]rtsp://streamtn.uigc.net/TN[/FONT][/SIZE]
[COLOR=black][FONT=Courier]rtsp://livewmstream-ws.bbc.co.uk.edgestreams.net/reflector:38968[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Courier]rtsp://live1.wm.skynews.servecast.net/skynews_wmlz_live300k[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Courier]rtsp://stream1.france24.yacast.net/f24_liveen[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Courier]rtsp://84.233.254.2/3Channel[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Courier]rtsp://wms.edgecastcdn.net/200216/ipresstv[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Courier]rtsp://81.89.49.210/musicbox?MSWMExt=.asf[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Courier]rtsp://vipnrj.yacast.net/nrj_tvhit#EXTM3U#EXTM3U[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Courier]rtsp://vipnrj.yacast.net/nrj_webtv03#EXTM3U[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Courier]rtsp://vipnrj.yacast.net/nrj_webtv02#EXTM3U[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Courier]Eurosport Web TV[/FONT][/COLOR]
[URL="http://www.rajangan.net/template_live.php?ida=20442"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.rajangan.net/template_live.php?ida=20442[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sport Web TV Kanali[/SIZE][/FONT]
[URL="http://www.rajangan.net/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.rajangan.net/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]
[FONT=Times New Roman][URL="http://www.rajangan.net/watchtv.php"][COLOR=#800080][URL]http://www.rajangan.net/watchtv.php[/URL][/COLOR][/URL][/FONT]
otvoriti u Vlc Playeru svi kanali provjereno rade.
Pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
5
Ako hočete sami praviti listu morate otići u instalacijski folder otvoriti provider.ini i izmjeniti locked=1 u locked=0 kao na slici
zatim odite u settings ,general ...s tim da prije napravite listu u notepadu te ju spremite kao .m3u :dance2::dance2::dance2::dance2:wacko2

Vidi druze...Imam jedan MALI PROBLEM...Kako da napravim u notepadu listu kanala koja bi sadrzavala Holandske kanale koje je kolega na prethodnoj strani postavio???
On ih je postavio kao alex failove...Dakle KAKO iz tih alex fileova da isupam url ovih kanala ???
 
Natrag
Top