Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.474 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 192 5,2%

  • Total voters
    3.704
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Izgleda da ce oni promjeniti vjerovatno sve kanale sad kod mene ne radi ni PINK PLUS!!!
 
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
dal mi neko moze dati staru verziju od nettvplus playera gdje se moze skinut??
 
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
361
zna li iko da li ima neki stream gde se prenosi karneval iz Rija?

evo ti ovaj link za gledat preko browsera

Kod:
http://diversao.terra.com.br/carnaval/ao-vivo/7951/

a evo i sttrim pa ga probaj slozit
Kod:
rtmp://fs-vdp-cdn06-nap.terra.com:1935/live-i?p1=20130210151658&p2=hr&h1=8Sna+vMU4aiIuNzQctrG2g==&h2=ExN8PI4yfhoUCsUB3Fmf6A==<playpath>1371@2?p1=20130210151705&p2=br&h1=M0tIMEtadGxVN0RoandiaWhjbDBhQT09&h2=RXhOOFBJNHlmaG9VQ3NVQjNGbWY2QT09 <swfUrl>http://embed.terratv.terra.com.br/ganesha/ganesha.swf <pageUrl>http://diversao.terra.com.br

pozzz :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Imam ja staru veziju ali ne znam gde da uploadujem a stara verzija nema nista sve prazno nema ni kanala ni nista samo meni.

pleyer.JPG
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.12.2011
Poruka
651
Znaci lopovi sada uzimaju od sbb link, treba obavestiti sbb da im udari jednu mega tuzbu.
hehe kako mislis da tuze sami sebe izgleda ti neznas da je to isto sranje samo drugo pakovanje glupo bi bilo da jedna firma drzi monopol pa su zato izmislili nettv plus,ipd1,d3go bas me zanima jeli isti problem i kod korisnika ipd1,,sbb sa tim stremovima
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2011
Poruka
138
hehe kako mislis da tuze sami sebe izgleda ti neznas da je to isto sranje samo drugo pakovanje glupo bi bilo da jedna firma drzi monopol pa su zato izmislili nettv plus,ipd1,d3go bas me zanima jeli isti problem i kod korisnika ipd1,,sbb sa tim stremovima

rekoh hrvatski, makedonski kao i bosanski kanali uopste ne rade u ipd1 (nevezano za ovo menjanje ne rade uopste ni hrt123, ni obn, ni alfatv, ni rtl, ni makedonska televizija, ni eurosport sve je to pogaseno), ostali su samo srpski, imam d3go u okviru total neta tu rade ti kanali, i nije isto sranje drugo pakovanje, jer nettvplus su obicni lopovi koji nemaju licence uopste za kanale, jer da je tvoja tvrdnja tacna ne bi emitovali arenu sport koja se ne emituje na sbbu, sto znaci da oni kradu od vise izvora, verovatno od sbb i od polarisa, ali budi siguran da za to nemaju dozvolu.
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2011
Poruka
651
rekoh hrvatski, makedonski kao i bosanski kanali uopste ne rade u ipd1 (nevezano za ovo menjanje ne rade uopste ni hrt123, ni obn, ni alfatv, ni rtl, ni makedonska televizija, ni eurosport sve je to pogaseno), ostali su samo srpski, imam d3go u okviru total neta tu rade ti kanali, i nije isto sranje drugo pakovanje, jer nettvplus su obicni lopovi koji nemaju licence uopste za kanale, jer da je tvoja tvrdnja tacna ne bi emitovali arenu sport koja se ne emituje na sbbu, sto znaci da oni kradu od vise izvora, verovatno od sbb i od polarisa, ali budi siguran da za to nemaju dozvolu.
Moguce da si i ti upravu jer sve je nesto na isti kalup i kad se neke promjene velike pravi kod svih ti operatera takodje promjene,e sto je to ostaje tajna ali bitno je da i mi idemo u skladu sa tim promjenama.Pozzzzzzz
 
Natrag
Top