Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.475 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 193 5,2%

  • Total voters
    3.705
Član
Učlanjen(a)
20.12.2011
Poruka
651
sve to imas objasnjeno 10_starnica unazad ps. nepratis temu aaa
Evo sad sam upratio ;) pa vidim trazi raja te ts playere da bi gledali a vec imaju simple pa kontam sto ce im hiljadu playera kad mogu na jednom sve to gledati trebalo bi tutorial postaviti puno bi mnogima pomoglo.pozzzzz
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2011
Poruka
651
hehe pa eto napravi ako ti nije mrsko ;)
Pa ko ce drugi ako necu ja mada ja to i ne gledam,ali mnogi mi salju poruke traze pomoc uvezi toga,jer vide ti postavljas slike iz simple playera i par puta ste ti Sota malo na tu temu ali u hiroglifama nekim moze ovako moze onako a niste detaljno nikome objasninili,a trebali ste ipak je ovo forum broj 1 pa evo ide pripremam za raju upustvo kako da se gleda na simple pl torent stream ,a to vam je vrlo jednostavno i potrebno samo dvije instalacije i koda se to placa sto ti je reci respect heheh ,Ubrzo vam postavljam detaljno upustvo u slikama .Svako dobro zelimmmmmm
 
Član
Učlanjen(a)
15.07.2011
Poruka
534
Pa ko ce drugi ako necu ja mada ja to i ne gledam,ali mnogi mi salju poruke traze pomoc uvezi toga,jer vide ti postavljas slike iz simple playera i par puta ste ti Sota malo na tu temu ali u hiroglifama nekim moze ovako moze onako a niste detaljno nikome objasninili,a trebali ste ipak je ovo forum broj 1 pa evo ide pripremam za raju upustvo kako da se gleda na simple pl torent stream ,a to vam je vrlo jednostavno i potrebno samo dvije instalacije i koda se to placa sto ti je reci respect heheh ,Ubrzo vam postavljam detaljno upustvo u slikama .Svako dobro zelimmmmmm

Imas txt tutorijal u fajlu kada ga skines,i nadji mi te postove gde smo ja i Sota u vezi ovoga razgovarali molim te...
Kod:
[COLOR=#333333]http://depositfiles.com/files/m8m4ip0m4[/COLOR]
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top