Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
Učlanjen(a)
27.10.2010
Poruka
19
Ja radim u fibernetu samo pitaj sta ti treba.......

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ja radim fibernetu,koji te programi interesuju?
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.092
Ja radim u fibernetu samo pitaj sta ti treba.......

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ja radim fibernetu,koji te programi interesuju?

Dali mozes da mi objasnis jednu stvar
Momak je skinuo FiberNet Player sa njihovog sajta onaj Gratis i dobio ja Account na 48 Sati nakon drugog logovanja dobija do znanja Neispravni podatci pokusaj ponovo napravio je u medjuvremenu drugi Account i kod drugog puta kad je htio da se loguje isto
Neispravni podatci pokusaj ponovo itd..
U cem je problem nije imao mogucnost da gleda 48 sati samo kod prvog logovanja gledao je dok nije iskljucio FiberNet Player
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
14.05.2010
Poruka
75
korisnici alextv-a samo nek kliknu na PINK logo :p uzivaite

alex22.jpg

dodaj i novu funkciju za automatsko brisanje programa odma posle instalacije istog.Alex hteo bih da ti se zahvalim za novu verziju plejera evo bas sam instalirao i probao i odma posle greski (fale neki kodeci,trazi da instaliram neke dodatke,sjebo mi internet explorer .. i konacno windows ciao ) koji mi je prijavljivao puko mi je windows .
Puno ti hvala ali nikad vise.
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Pozdrav Prijatelju Program ti nije nista sjebo oko windowsa ako siga skidao sa Sorseforge ili sa alextv.tk/download adrese.

stosetice pluginova jeste trabajuti pluginovi dabi alextv player prepoznao sve sisteme streamova primer - Sopcast - FlashPlayer - ACC Encoder - RealPlayer - TVU itd... ukoliko nemas to instalirano nije problem Player radi samo sto nemozes streamove koje podrzavaju ti playeri da gledas . (u ovom slucaju dobijas obavestenje da je potreban Plugin xxxx)

stosetice Internet Explorera AlexTV player pomocu instalacije ti ubaci u Internet Explorer kao Start Stranicu nas pretrazivac koi ti mozes svako doba sa internet Explorera da menjas

s Postovanje

P.S
Nemoite da skidate player sa Rapidshare itd...
preporucujem samo oficialne shareware saitove kao stoje sorceforge.net ili softpedia.com ili ipak sa naseg saita
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
27.10.2010
Poruka
19
Kad instaliras plejer i registrujes se,onda ga ugasi pa ponovo upali......trebalo bi da radi.....probaj....

Fibernet.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top