Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.476 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 194 5,2%

  • Total voters
    3.707
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
bilo je promozija ali si ja izpustil sigurno vec.

.
verovatno...mada ja nzm za njih..pise im na sajtu da su u maksima gorkog, ja isao danas, kazu prebacili se na zemun...ja do zemuna, kazu da je greska i da su na nnovom beogradu...i tek tamo ima jedna mala prodavnica...dali mi spisak kanala i ima dosta kanala kojih nema na sajtu ali nema sport klub plus, premium, prime, 3,4,5 ni arena 2,3,4
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
verovatno...mada ja nzm za njih..pise im na sajtu da su u maksima gorkog, ja isao danas, kazu prebacili se na zemun...ja do zemuna, kazu da je greska i da su na nnovom beogradu...i tek tamo ima jedna mala prodavnica...dali mi spisak kanala i ima dosta kanala kojih nema na sajtu ali nema sport klub plus, premium, prime, 3,4,5 ni arena 2,3,4

imas sve te kanale....ne brini.....
 
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
verovatno...mada ja nzm za njih..pise im na sajtu da su u maksima gorkog, ja isao danas, kazu prebacili se na zemun...ja do zemuna, kazu da je greska i da su na nnovom beogradu...i tek tamo ima jedna mala prodavnica...dali mi spisak kanala i ima dosta kanala kojih nema na sajtu ali nema sport klub plus, premium, prime, 3,4,5 ni arena 2,3,4
sad ce ti stavim rekord ot ovi HD kanali koi te bas zanimat da vidis kako idat po 3 minuta nema sezkanija nema nista sve ide glatko i lepo.
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
420
zdravo svima
da pitam ,,
dal ima neko iskustva sa resiveriom iptv od telekom T...Home--Media Resiver 300
dal moze nesto da se uradi jer ja nemam telekom priklucak imam unitymedia 32000
kad je uklucim pise da nisam preplatik telekoma i nece nista osim novi start ako moze neno da pomogne bio bih mu zahvalan
jer bih kad bi uspeo da postavim listu vektora ili drugih stremova
hvala
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Kod mene ovo izbacuje:"The system cannot find the patch specified".Za te makedonske kanale i listu.

Vjerovatno ti je firewall ili antivirus blokirao cocolor.exe ili rtmpdump.exe

Cekaj ako nemas druga posla :)
Pa normalno da rade makedonski kanali bez mk proxy, uostalom vidi se cija je skripta:

Davno sam napravio tu skriptu i svima je poznato da radi veoma dugo, al zanima me kako bi išao mk proxy. ;)
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
nema potrebe divak da se mucis...verujem vam..i bayern isto kaze da ima i ja idem sutra da uzmem i da javljam vam kako ide..hvala stvarno na pomoci

budi siguran u to da te ne lazemo........imat ces sve arene i sve sportklubove u IPD1......ali verovatno ce ti biti potrebna jedna kompletna prazna IPD1 lista.......i to ce ti neko poslati......i onda samo dodas svoj nastavak i uzivaj..........:)
 
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
Vjerovatno ti je firewall ili antivirus blokirao cocolor.exe ili rtmpdump.exe



Davno sam napravio tu skriptu i svima je poznato da radi veoma dugo, al zanima me kako bi išao mk proxy. ;)
Ma drugu si je sa makedonsko proxy gura 3 puta brzje ti kazem ej ovi makedonzi sa velika stvar,a ti ovde sa neki skriptama se mucis ,stavi proxy i ne se zanimaj vise ti kazem prava stvar.
 
Natrag
Top