Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 874 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 192 5,2%

  • Total voters
    3.702
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Denise,Zašto mi kad otvorim bilo koji Bat fajl iz Borg TV Colective piše "The system cannot find the path specified".

Skinuo sam to, ali kad otvorim program i upisem broj kanala nista se ne desava.

Možda vam je AV blokirao neki fajl. VLC instaliran na default lokaciji? Koja verzija VLC?

Uu covece pa ti si ovde legenda grada Cikaga :yea:

Ma jok to, al uz pomoc par ljudi i bez svađe i ostalih gluposti može se svašta napravit i naučit. ;)


Bolje obriši dok nije završilo na livetvstreaming.ucoz.com inače je gotovo gledanje ne samo tog kanala nego svih ostalih HD.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
22.05.2012
Poruka
70
pitam se da li postoji nacin da se livestreamucoz eliminise jednom zauvek.To sta oni rade preteralo je sve mere.Uskoro cemo ostati sa 90 posto manje kanala.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
7
Ma ti Hd kanali se vec vrte na 10-ak foruma tako da nece jos dugo raditi :) Bolje postaviti da ljudi bar malo gledaju...
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Ma ti Hd kanali se vec vrte na 10-ak foruma tako da nece jos dugo raditi :) Bolje postaviti da ljudi bar malo gledaju...

Ma vidio sam i ja al eto npr. ja sam gledao sa ovom svojom SkyUK skriptom ove sky kanale sa mypremium.tv i dok nije zavrsilo na gore pomenutoj stranici radilo je bez problema, kad sam uradio zadnji update i objavio na wiziwig skinulo je max 800 ljudi nakon 3-4 dana a kad je neko postavio na livetvstreaming.ucoz.com za 2 dana došlo je do 3600.

a sad je već skinulo 4400 ljudi:
 

Prilozi

  • 34564866.png
    34564866.png
    9,9 KB · Pregleda: 581
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
pitam se da li postoji nacin da se livestreamucoz eliminise jednom zauvek.To sta oni rade preteralo je sve mere.Uskoro cemo ostati sa 90 posto manje kanala.

Ma nije problem livestreamucoz, problem smo mi sto ne znamo međusobno podjelit dobre stvari i slati na PP, al uvijek će se naći neko ko hoće minut-dvije te neke slave a onda će opet doći ovdje ili gdje već i tražit HD kanale i te malo kvalitetnije tipa Sky i sl. Evo npr. Sandy187 sa wiziwig je fino napravio .m3u listu svih filmova sa noobroom i u .txt napisao da ako neko objavi listu na livestreamucoz da je više nikad neće napravit i to je meni sasvim normalno, hoće čovjek da gleda HD filmove bez problema a ne da ih još 5000 gleda s njim.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Bas tako objave bezveze po sajtovima te liste i onda lista traje nekoliko sati i gotovo bolje na pp slati onome za ko je siguran da nece podeliti po sajtovima,evo kljuc od net tv je radio pola godine i cim ga neko objavio na forumu odmah vise ne radi,zato molim ko ima kljuc da mi da na pp ili bar strimove od ultra tv mini ultra i nickelodeon neka mi posalje na pp jer deca svako vece navikla da gledaju pred spavanje a sad nije bilo pa je bilo plakanja...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top