Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.475 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 193 5,2%

  • Total voters
    3.705
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
384
HTML:
#EXTINF:0, Aljazeera Channel
rtsp://88.191.61.100/channel13
#EXTINF:0, ALJAZEERA KIDS
mms://213.229.78.218/aljazeerakids
#EXTINF:0, Aljazeera Sport
rtsp://88.191.61.100/channel09
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
Imate ovde spisak svih njihovih servera:
Kod:
[URL="http://player.sportpluslivetvlimited.com/info_service?c=pl3&u=WJP9HUUD&params={"]http://player.sportpluslivetvlimited.com/info_service?c=pl3&u=WJP9HUUD&params={"srvlist_id":0}[/URL]
pa krenite redom...Pozdrav!

Mozda ce se neko naci koji ce nam taj server dati,ako ti to ne zelis,isti si kao i oni drugi koji samo najavljuju sta ce sutra biti,sneg ili kisa.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
quote_icon.png
Prvobitno napisao Bayern1

perfektno radi i talijanski sky....
? ja tebe druze moj ne razumem , sta si hteo da kazes sa slikom.
Bayern1, jel se to ti prepucavas sa Dedevci - em ?
Opet kacite slike bez objasnjenja !
quote_icon.png
Prvobitno napisao dppaki

? ja tebe druze moj ne razumem , sta si hteo da kazes sa slikom.
izvinjavam se svima......ali i meni se ne svidja kako neki postavljaju slicice ovdje da ispadne bogovi na zemlji.....pa sam morao uzvratit nekima.......
quote_icon.png
Prvobitno napisao Bayern1

izvinjavam se svima......ali i meni se ne svidja kako neki postavljaju slicice ovdje da ispadne bogovi na zemlji.....pa sam morao uzvratit nekima.......
hahahah ok predpostavljao sam
poz
Pretpostavljam da ovih nekoliko postova je namjenjeno meni pa samo da malo pojasnim imao sam jucer diskusiju sa jednim clanom koji je htjeo da napravi zamjenu za neke moje liste on je izmedju ostalog ponudio i SKY SPORT jer je to trenutno navodno tesko naci postavio sam te kanale na SF (samo slike)da mu dokazem da imam to neradi se o nikakvim bogovima ni nekome ko zeli da provocira ili bilo sto drugo u principu ja ne stavljam slike bez streama ali ovaj put sam to uradio cisto kao neki dokaz,evo jos jednom sto sam napisao u tom postu:
Ovo nije nikakvo dokazivanje niti stavljanje slicica za album samo sam htjeo da dokazem jednom clanu ovdje da imam kanale koje je on meni nudio za nesto drugo ovo su sportski a ima jos toga!!!
Neznam sto je to trebalo iritirati nekoga nevidim nista uvredljivo u ovome,procitajte ovo pa presudite sami o cemu se radi,Hvala!!!!
 
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
384
Ja momentalno najvise volim ovu sliku! Ako neko zeli neka se javi na ......

vlcsnap-2012-11-07-16h26m09s33.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
323
Znaci opet rasprava :) Meni treba, NG, Discovery, Explorer, HBO...Fox, sa domacim titlom...u LQ da bi sto manje stekalo... Ako neko ima nek sine u inbox... Pozdrav velicine grckog deficita :)
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
Pretpostavljam da ovih nekoliko postova je namjenjeno meni pa samo da malo pojasnim imao sam jucer diskusiju sa jednim clanom koji je htjeo da napravi zamjenu za neke moje liste on je izmedju ostalog ponudio i SKY SPORT jer je to trenutno navodno tesko naci postavio sam te kanale na SF (samo slike)da mu dokazem da imam to neradi se o nikakvim bogovima ni nekome ko zeli da provocira ili bilo sto drugo u principu ja ne stavljam slike bez streama ali ovaj put sam to uradio cisto kao neki dokaz,evo jos jednom sto sam napisao u tom postu:

Neznam sto je to trebalo iritirati nekoga nevidim nista uvredljivo u ovome,procitajte ovo pa presudite sami o cemu se radi,Hvala!!!!

ma jok.......to ne ide direktno na tebe.....to ide na sve one sta postavljaju samo slicice bez strimova ili objasnjenja....;)
 
Natrag
Top