Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 186 5,0%

  • Total voters
    3.697
Član
Učlanjen(a)
13.11.2010
Poruka
105
Ako je covjek platio za svoj nettv kljuc i postavio te svoje strimove,onda je sa njegove strane u redu jer je on tako zelio.
Ako je dobio samo nastavak a postavio na forum onda to nije uredu.A ako je ovo forum koje se zove IPTV onda bi se trebale
postavljati stream adrese za sve(ali ne i one koje se traze i moraju da plate)ali opet kad covjek trazi na privat onda dobijes
odgovor :NEMOGU TI DATI ILI NEPOZNAJEM TE DOVOLJNO, sto je sasvim opravdano.Ali onda se postavlja pitanje cemu sluzi ovaj forum ako ce se samo dobri strimovi djeliti u nekom uzem krugu a losi strimovi koje svako moze da nadje i koje niko nece da gleda postavljati na forum,onda taj forum nevodi nicemu.Moje misljenje je da bi se trebalo naci neko rijesenje da svi budu zadovoljni i da dalje posjecuju ovaj forum i ne samo kad im treba neki strim nego i kad imaju neki dobar strim da mogu da ga postave ovdje za sve nas....pozz
 
Učlanjen(a)
31.10.2012
Poruka
18
Ako je covjek platio za svoj nettv kljuc i postavio te svoje strimove,onda je sa njegove strane u redu jer je on tako zelio.
Ako je dobio samo nastavak a postavio na forum onda to nije uredu.A ako je ovo forum koje se zove IPTV onda bi se trebale
postavljati stream adrese za sve(ali ne i one koje se traze i moraju da plate)ali opet kad covjek trazi na privat onda dobijes
odgovor :NEMOGU TI DATI ILI NEPOZNAJEM TE DOVOLJNO, sto je sasvim opravdano.Ali onda se postavlja pitanje cemu sluzi ovaj forum ako ce se samo dobri strimovi djeliti u nekom uzem krugu a losi strimovi koje svako moze da nadje i koje niko nece da gleda postavljati na forum,onda taj forum nevodi nicemu.Moje misljenje je da bi se trebalo naci neko rijesenje da svi budu zadovoljni i da dalje posjecuju ovaj forum i ne samo kad im treba neki strim nego i kad imaju neki dobar strim da mogu da ga postave ovdje za sve nas....pozz
Ma ovi misli da ponese na drugi svet stremove samo i samo neki drug da ne gleda.Da ne pricam da nema nista sta je negovo sve je skupil ot razne ljude i sad trepera da neko da ne mu objavi nastavak ce treba ponovo da se moli zasto nemoze nista sam da uradi ,a ima usta da cita ovde kao neki profesor.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
ma ti si samo jedna dedezi koja vec e proslost,i za razlika ot tebe ne skupljam razni nastavaka i posle da gi prodajem na skype.Ni si boli ot nikoi drug na ovi forum ,sa sta si ti zasluzil da gledas a ostali ne kazi.I imam takvi 20 nastavak i sad ce gi objavim na
Kod:
http://forum.wiziwig.eu/forum.php
tako da ne mozes da gledas nista stom toliko znas.
Dobro ocigledno da si ti mene zamjenio sa nekim nebi vise komentarisao o tome jedino ako hoces mozes da provjeris koliko clanova ima na SF slobodno napisi neka se samo jedan javi da sam ja nekom prodao kljuc ja cu javno da se izvinem pred svima.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Ako je covjek platio za svoj nettv kljuc i postavio te svoje strimove,onda je sa njegove strane u redu jer je on tako zelio.
Ako je dobio samo nastavak a postavio na forum onda to nije uredu.A ako je ovo forum koje se zove IPTV onda bi se trebale
postavljati stream adrese za sve(ali ne i one koje se traze i moraju da plate)ali opet kad covjek trazi na privat onda dobijes
odgovor :NEMOGU TI DATI ILI NEPOZNAJEM TE DOVOLJNO, sto je sasvim opravdano.Ali onda se postavlja pitanje cemu sluzi ovaj forum ako ce se samo dobri strimovi djeliti u nekom uzem krugu a losi strimovi koje svako moze da nadje i koje niko nece da gleda postavljati na forum,onda taj forum nevodi nicemu.Moje misljenje je da bi se trebalo naci neko rijesenje da svi budu zadovoljni i da dalje posjecuju ovaj forum i ne samo kad im treba neki strim nego i kad imaju neki dobar strim da mogu da ga postave ovdje za sve nas....pozz
Pa u tome i jeste problem sto je on dobio nastavak i dao ga javno tu listu pojedini imaju vec 15 dana a on je sad objavio sa istim podatcima o cemu se onda radi koji bi to normalan covjek pustio listu od godinu dana javno negdje da je njegova daj brate razmisli malo,mislim ovo je zadnji put da komentarisem sa ljudima niskog karaktera nemojte da se naljutite ali vi ste dio onih ljudi koji samo traze nesto i opravdavaju nesto a nikad nista nisu pruzili neka se zavrsi na ovoma zelim vam sve najbolje u zivotu ali nemojte samnom o tome jer niste dorasli.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
bobanku mislim da ovakve izjave nisu u redu ti moras da budes svjestan da sve te liste koje mi gledamo vezano za NET TV neko je platio i dao nama mogucnost da mi gledamo zato netreba to zloupotrbljavati,hocu reci treba biti maximalno korektan upravo prema tim ljudima zato
sto su nam omogucili to,zapamti jednom zauvjek kad se radi o nekim kapitalnim listama to nemoze da gleda cijeli svijet moze samo njih nekoliko i nemoj da slusas one sto govore ovo je forum za postavljanje streamova jeste ali zna se sto se moze a sto ne i zato pamet u glavu i sledeci put razmisli kad treba nesto da uradis,ti si clan i na forumu gdje sam ja urednik ali ti govorim sto bi trebalo uraditi odnosno sto bi bilo najbolje za sve nas.


Vidi vaka batka ja tebe ti se mesam li vo rabotata kako urednik na tvojot forum NE e togas i ti ne mi se mesaj mene vo mojata rabota bidejki ja toa sto sum platil ke go iskoristam maksimalno i ke im dadam sansa na ostanatite da uzivaat vo net tv a ti sega baniraj me na tvojot forum pa ke gi citas moite postovi na
Kod:
http://livetvstreaming.ucoz.com/

na google ces ovo prevesti ako nerazumes
 
Poslednja izmena od urednika:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.687
Al Jazeera Sport 1 Browser
Kod:
http://zonytvcom.info/alj1.php
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2010
Poruka
105
Pa u tome i jeste problem sto je on dobio nastavak i dao ga javno tu listu pojedini imaju vec 15 dana a on je sad objavio sa istim podatcima o cemu se onda radi,mislim ovo je zadnji put da komentarisem sa ljudima niskog karaktera nemojte da se naljutite ali vi ste dio onih ljudi koji samo traze nesto i opravdavaju nesto a nikad nista nisu pruzili neka se zavrsi na ovoma zelim vam sve najbolje u zivotu ali nemojte samnom o tome jer niste dorasli.
neznam dali se sad tvoj odgovor odnosi direkt za mene ili uopste zaa sve,pa necu da dajem komentar na to.
a sto se tice nastavka to sam vec gore objasnio da nije uredu...pozz
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
239
pa i ja sam pre neki dan stigao do motorolu box platio
e sad problem je sto ja nemam vremena za gledanje pa zato dajem drugima nek gledaju
kako ko svati
kljuc nemogu dati al stremove moze

Pa to ti je isto kao da das kljuc kao stream adrese-nikakve razlike nema_nijesi trebao davat ovo jer sad ga nemas ni ti niti niko drugi svima ce prekidat i niko zadovoljan.
 
Natrag
Top