Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Biće tih 50Mbit/s sasvim dovoljno.

Kad se samo setim kada sam uveo ADSL 512kb/s. Pa bilo pesma. A onda počnem da vijam strimove... Negde u to vreme nettv plus imao je kvalitet u zavisnosti od brzine - 512kb/s lošiji i 1 Mb/s bolji. U to vreme par HD kanala na nettv je samo radilo na 2Mb/s. I sećam se kada sam sa @Sota -om razgovarao o minimalnoj brzini za normalno gledanje listi. Ja na 512kb/s - treba 1Mb/s. Ja na 1Mb/s - treba 2...i sve tako dok nisam prešao na kablovski internet. Danas imam 100/6 Mbit/s a gledam kada će stići optika da za ove pare imam 200/20.
 
Učlanjen(a)
20.02.2015
Poruka
180
E kanta za kantu nema vece no moja sto je.Imam je preko 10 gna, samo graka menjao paar puta i dodavao ram.Sa 2 na 4 pa na 8Gb.
Do skoro mi je radio dobro sad poceo da grije i cisto neznam dal mi se isplati kupovati ona pasta od 3-4€ pa da skidam kuler i mazem a zao mi zbog procesora (q9400, 2.67Ghz) da ga bacim a ranije sam ga dizao preko zime na 3,2Ghz.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.498
Meni moj provajder salje svako malo na email ponudu od 400Mbit/s za samo 3€ mjesecno vise nego sto sad placam .... prvo su trazili 5€ sad snizili na 3€ ... pa se pitam za sta mi treba tako jak net? Nesta se suska da od jeseni ove godine moj provajder treba da krene sa 4K pa cekam tj. U sadasnjem paketu kojeg imam sto se jacine neta tice i Box-a kojeg je potrebno imati za gledanje 4K kanala mogu ladno 4K kanale da gledam preko kablovske samo se ceka da krenu sa njima otom potom ..... sjecam se i ja kako sam nekad davno skidao jednu pjesmu sa neta a za Download iste sam trebao par minuta :beee:

Svako malo dodaju nesta uz DE kablovske HD kanale koje posjedujem tako i ove dole od 28.11.2017-te ...

MTV

Sendeplatz 463
(frei zu empfangen)
eoTV
Sendeplatz 511
(frei zu empfangen)
NHK World TV
Sendeplatz 579
(frei zu empfangen)
NAT GEO WILD HD
Sendeplatz 145
(DigitalTV ALLSTARS)
E!Entertainment HD
Sendeplatz 150
(DigitalTV ALLSTARS)
sportdigital HD
Sendeplatz 251
(DigitalTV ALLSTARS)
Motorvision HD
Sendeplatz 252
(DigitalTV ALLSTARS)
Eurosport360 HD 1
Sendeplatz 791
(Sky Sport HD)
Eurosport360 HD 2
Sendeplatz 792
(Sky Sport HD)
Eurosport360 HD 3
Sendeplatz 793

Update kanala nije potreban upalis kablovski box i sve je vec na njemu .....

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
01.02.2015
Poruka
29
Meni moj provajder salje svako malo na email ponudu od 400Mbit/s za samo 3€ mjesecno vise nego sto sad placam .... prvo su trazili 5€ sad snizili na 3€ ... pa se pitam za sta mi treba tako jak net? Nesta se suska da od jeseni ove godine moj provajder treba da krene sa 4K pa cekam tj. U sadasnjem paketu kojeg imam sto se jacine neta tice i Box-a kojeg je potrebno imati za gledanje 4K kanala mogu ladno 4K kanale da gledam preko kablovske samo se ceka da krenu sa njima otom potom ..... sjecam se i ja kako sam nekad davno skidao jednu pjesmu sa neta a za Download iste sam trebao par minuta :beee:

Svako malo dodaju nesta uz DE kablovske HD kanale koje posjedujem tako i ove dole od 28.11.2017-te ...

MTV

Sendeplatz 463
(frei zu empfangen)
eoTV
Sendeplatz 511
(frei zu empfangen)
NHK World TV
Sendeplatz 579
(frei zu empfangen)
NAT GEO WILD HD
Sendeplatz 145
(DigitalTV ALLSTARS)
E!Entertainment HD
Sendeplatz 150
(DigitalTV ALLSTARS)
sportdigital HD
Sendeplatz 251
(DigitalTV ALLSTARS)
Motorvision HD
Sendeplatz 252
(DigitalTV ALLSTARS)
Eurosport360 HD 1
Sendeplatz 791
(Sky Sport HD)
Eurosport360 HD 2
Sendeplatz 792
(Sky Sport HD)
Eurosport360 HD 3
Sendeplatz 793

Update kanala nije potreban upalis kablovski box i sve je vec na njemu .....

Pozdrav
Zato mi na Balkanu imamo najviše cijene interneta, televizije, a kvaliteta usluge "fuj". Još nemaju svi ni 16:9 format slike, a gdje smo od 4K i sl. Zato se mi možemo pohvaliti zapadu, "najmanje zarađujemo, a najviše plaćamo!". Nitko nam ravan.
 

giu

MODERATOR
Učlanjen(a)
01.09.2012
Poruka
13.408
:mig:

en05QgS8Lj.gif
 
Učlanjen(a)
20.02.2015
Poruka
180
Zato mi na Balkanu imamo najviše cijene interneta, televizije, a kvaliteta usluge "fuj". Još nemaju svi ni 16:9 format slike, a gdje smo od 4K i sl. Zato se mi možemo pohvaliti zapadu, "najmanje zarađujemo, a najviše plaćamo!". Nitko nam ravan.

Mja zivim u D i maksimalna brzina u mojoj ulici je 6Mb/s i za tu sracku placam 35€ mesecno!Ali zato im skinem preko 300Gb svakog meseca.
Tek od pocetka 2018 cu imati "pravi" izbor jer nesto kopaju po ulici a i bilo je u medijima
 
Učlanjen(a)
15.07.2009
Poruka
883
Kod:
http://www.index.hr/sport/clanak/htv-ostaje-bez-nogometnog-eura-i-svih-prijenosa-utakmica-reprezentacije/1010209.aspx
 
Natrag
Top