Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Sta je ovo ljudi moji nigdje nikoga!!!
Alo gdje ste???
:oopss:

Zar mora neko da bude tu? :D Forum ima hiljade tema, većina misli da je Serbian Forum samo Internet TV i to je to. :D Pogledaj malo Biblioteku, Filmove, Muziku, da ne nabrajam dalje.

Evo ti primjer, stream-recorder forum, nekad bio jedan od najjačih foruma na kojem su bili stručnjaci za koje niko od vas nije ni čuo, KSV, Darby_Crash, RedPenguin, hasomaso, nullacht itd. Šta se desilo? Ljudima dosadilo više sve ovo.

WiZiWiG forum sad streamhub.hk, stručnjajci kao Sandy187, jairox, expo itd. Šta se desilo? Ljudima dosadilo sve ovo.

Meni takođe, nije to više to. Dosta ljudi se povuklo iz svega ovog. Ja ću ovim što koriste moju Movies aplikaciju ažurirati kad imam slobodnog vremena kojeg imam stvarno malo jer radim od 6h do 15-16h i nemam pristup netu u to vrijeme pa zato više ne stižem da odgovaram na poruke i mail. Uletim nekad naveče malo čisto jer sam moderator pa da prelistam šta se dešava. Liste više ne šaljem jer je to gubljenje vremena a vi uvijek tražite više i više i tako u nedogled a meni se ne da da budem nekom izvor listi i da me muze, završena priča, na te poruke jednostavno više ne odgovaram.

Svima želim sve najbolje u novoj godini, prvo zdravlja pa onda para, da svi uvedete kablovske, digitalne i ostavite se ovih listi od kojih samo gubite živce.

hny.png

“All I ask is one thing, and I’m asking this particularly of young people: please don’t be cynical. I hate cynicism, for the record, it’s my least favorite quality and it doesn’t lead anywhere. Nobody in life gets exactly what they thought they were going to get. But if you work really hard and you’re kind, amazing things will happen.”
 
Natrag
Top