Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Dosta clanova je izrazilo zelju da se dopusti malo slobodnija komunikacija u postojecim temama, medjutim mislim da bi caskanje u postojecim temama otezalo snalazenje novim clanovima, i dosta korisnih informacija bi moglo da im promakne ili da ostane zatrpano postovima koji nemaju veze sa temom. Zbog toga otvaram ovu temu gde mozete caskati i druziti se, cestitati praznike ili sportske uspehe. Naravno pravila podforuma Internet Radio i Televizija, vaze i u ovoj temi, pa tako se nece tolerisati krsenje pravila, negativna komunikacija, provokacije, rasprave i druge stvari koje bi mogle naskoditi dobroj atmosferi...
Ne postavljate post za postom osim ukoliko za tim nema potrebe, ukoliko odgovarate na vise postova, mozete ih citirati, ili jednostavno mozete pomenuti clana kome se obracate tako sto cete upisati @username. Na taj cemo izbeci nesporazume izmedju clanova. Ukoliko imate problema sa sadrzajem koji neki clan postavlja, prijavite sadrzaj, i neko iz stafa ce reagovati, a ukoliko imate problema sa nekim clanom, kontaktirajte nekoga iz administracije foruma privatnom porukom, pa cemo pokusati da resimo problem.

Tema za pitanja i odgovore u vezi podforuma:
Internet Radio i Televizija Pitanja i Odgovori
Tema za postavljanje linkova:
Internet Radio i Televizija
Pravila foruma:
Pravila na Forumu
Uputstva:
Vazno!!!! Za sve nove clanove SerbianForuma
Kako odabrati temu i ispravno postaviti post!!!!
Postavljanje Slika Stream-ova:
Dnevna Doza Album Baje



 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Dosta clanova je izrazilo zelju da se dopusti malo slobodnija komunikacija u postojecim temama, medjutim mislim da bi caskanje u postojecim temama otezalo snalazenje novim clanovima, i dosta korisnih informacija bi moglo da im promakne ili da ostane zatrpano postovima koji nemaju veze sa temom. Zbog toga otvaram ovu temu gde mozete caskati i druziti se, cestitati praznike ili sportske uspehe. Naravno pravila podforuma Internet Radio i Televizija, vaze i u ovoj temi, pa tako se nece tolerisati krsenje pravila, negativna komunikacija, provokacije, rasprave i druge stvari koje bi mogle naskoditi dobroj atmosferi...
Ne postavljate post za postom osim ukoliko za tim nema potrebe, ukoliko odgovarate na vise postova, mozete ih citirati, ili jednostavno mozete pomenuti clana kome se obracate tako sto cete upisati @username. Na taj cemo izbeci nesporazume izmedju clanova. Ukoliko imate problema sa sadrzajem koji neki clan postavlja, prijavite sadrzaj, i neko iz stafa ce reagovati, a ukoliko imate problema sa nekim clanom, kontaktirajte nekoga iz administracije foruma privatnom porukom, pa cemo pokusati da resimo problem.

Tema za pitanja i odgovore u vezi podforuma:
Internet Radio i Televizija Pitanja i Odgovori
Tema za postavljanje linkova:
Internet Radio i Televizija
Pravila foruma:
Pravila na Forumu
Uputstva:
Vazno!!!! Za sve nove clanove SerbianForuma
Kako odabrati temu i ispravno postaviti post!!!!
Postavljanje Slika Stream-ova:
Dnevna Doza Album Baje



Inace bih ti rekao svaka cast, al necu. To cu tek uraditi kad budes banovao mene kao spamera, znaci ban pa cestitke. :D Ocekujem ban uskoro, nemoj da me iznevjeris.

Za sad samo cestitam sto si postao moderator,zasluzeno. ;)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Razmisljam da sklonim sobu za kukanje, jer tamo su uglavnom negativni komentari, videcu sa ostalim moderatorima. Ili da ona ostane, kao mesto za zaljenje za ugasene liste... Mislim da bi ova tema trebala biti u duhu slogana foruma: "Samo Opusteno", a i ne ide da se cestitaju praznici u sobi za kukanje, a blize nam se praznici...
Razmisljao sam sta da radim sa temom Internet Radio i Televizija Pitanja i Odgovori, da li da polako prebacujem spam ovde(trebalo bi mi godinu dana:D), ili da ostavim onako pa da ubuduce budu samo korisne stvari tamo, eventualno da peznionsemo temu i otvorimo novu, pa da u nju prebacim sta ima korisno iz one teme. Ako imate neke predloge iznesite, pa cu izneti predlog ostalima iz adminsitracije...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
Izgleda se ja i ti konacno razumesmo.
Hvala sto si prihvatio sve moje predloge i sugestije za koje se nadam da ce doprineti boljem funkcionisanju ovog dela foruma
cestitam ti na novoj funkciji
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
Sto se mene tice mozes ukinuti sobu za kukanje , iovako ima brdo soba , sad kad si preuzeo da sredis ovaj deo kuce imas punu podrsku .

Na svim forumima sam se borio da ima jedna soba u kojoj bi bila totalna anarhija i gde bi svako mogao da pise sta hoce a da mu se nebrisu postovi i na taj nacin po meni bi se uspelo kanalisati nezadovoljstvo ,bes ,nemoc ,potreba ljudi da se prave pametni i daju svoje "pametne " komentare ili jednostavno potreba coveka da se isprazni negde i napise nesto sto nemoze nigde i na taj nacin olaksa i sebi i nama i ucini ovaj svet lepsim mestom.

Nazalost nigde nisam naisao na razumevanje a ubedjen sam da bi to olaksalo i pomoglo mnogima.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Razumem potrebu za filterom, ali mislim da ipak tome nije mesto na forumu, eventualno mzoda u PDF psihologija ili zdravlje, ili lepo odes na sajtove zute stampe, em sto se nasmejes, em sto mozes da istreses sve svoje frustracije, bar ce admini procitati iako mozda ne obajve komentar, pa nisi pricao u prazno... :D
Fight Club resenje bi moglo da se ostvari otvaranjem sakrivenog PDF-a, pa davati clanovima privremeni pristup kada posalju zahtev i onda mogu da kazu sta imaju. E onda kada zavrse ukine im se pristup. Tako clanovi bez problema ne bi morali da gledaju(znam da ne moraju i da je vidljivo, ali ljudi su radoznali...), i nece se svakakvi rezultati pojavljivati u pretrazi foruma ili recimo na google pretrazi... Mislim da bi moglo pomoci ako bi clanovi videli sta su prethodnici pisali, sa jedne strane a sa druge strane, mislim da bi pojedinci mogli da prodube svoje psiholoske probleme ako nadju tamo nekog ko slicno razmislja :D
 
Natrag
Top