Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.229
nece ti taj nista pokazati i za te aplikacije sto kao ne treba login podatci, treba
Izvini druze

To mozes tamo negdje na forumu da pricas i pises itd... mani pricu nece ti taj nista dati ... Ja dajem i sakom i kapom skoro svaki Dan pa i tu Apk sam podario i mnoge koje sam ovdje postavio podario sam a da ne pricam koliko lista sam podario ... ako treba mogu da dokazem e sad...

Kad vec pisemo ovako

Ti znas sta si na ovaj Post tj. postavljeno pitanja sa slike napisao?

Screenshot_20240719_154306_Samsung Internet.jpg

Ili da te ja podsjetim?

Idemo dalje .

Screenshot_20240719_154440_Samsung Internet.jpg

Ajd to sto si zamolio manje vise .. nebitno.. i to sam podario nekom ali ...

Screenshot_20240719_154426_Samsung Internet.jpg

I kad kliknem na ovaj Link


Automatski me prebaci na zarkoniciforovic

Screenshot_20240719_154320_Samsung Internet.jpg

To znaci samo jedno ako grijesim izvinjavam se za Nick a za sliku od MARCELLO i sta si tamo napisao za mene treba ti meni da das izvinjenje .... toliko


Edit:

ne znas sta pises i pricas jer.. konkretno za tu APK ne treba nista apsolutno nista samo... toliki si strucnjak da si skinuo tj. postavio pogresan Download Link... zato ako u nesta nisi upucen i ne znas kako i sta najbolje da se ne oglasavas


kao dokaz sto se tice te Apk oces da ti dokazem da ne treba nista? to znaci ja tebi posaljem da za tu Apk ne trebaju Login podatci i slicno a ti potvrdi dal sam u pravu i ako tako bude sta ce da radimo tad?????

Uglavnom taj koji je dobio tu Apk od mene BEZ login podataka moze da ti potvrdi naravno ako oce i zeli da apsolutno ne treba nista unositi samo se instalira i to je to.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top