Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
653
Kod komsija ;)

Kaze amelaremzo ;)

najbolje ex yu liste su one koje imaju kitchen tv u sebi a takvi nema puno

kaze mile ;) u ovim listama ima Kitchen Tv

"kitchen tv" imaju dvabrata ili ti ottglobal...i nordicon...vipmax...dmtn.tv...

Nista od navedenog ;) onda je zasigurno dobra lista ? ;)

Pogledajte prilog 147530

Pogledajte prilog 147531

Ovako kao .ts ;)

Pogledajte prilog 147532

I ovako kao .m3u8 ;)

Pogledajte prilog 147533


Pozdravljam
Ne kuzim, samo sam odgovorio u kojim listama ima "kitchen tv", na kojim listama sam ih ja pronasao...:rolleyes:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.490
Ne kuzim, samo sam odgovorio u kojim listama ima "kitchen tv", na kojim listama sam ih ja pronasao...:rolleyes:
Ma ja se samo zezam ;) ne zelim da shvatis kao prozivku ili bilo sta slicno po tom pitanju iskreno
Ja od svih tih lista samo probam da vidim sta se nudi ...
Ne osjecaj se prozvanim ... ;) nije mi to namjera

Pozdrav i svako dobro zelim
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.490
Poučna priča da se podsjetimo šta su najveće vrijednosti u životu.

“Jednog dana otac, inače jako bogat čovjek, odlučio je povesti svog malog sina na selo s ciljem da mu pokaže kako žive siromašni ljudi. Proveli su mejsec dana kod jedne porodice koja bi se mogla opisati kao siromašna. Kad su se vraćali kući, otac je upitao sina:

„Kako ti se svidjelo na selu?“ – na šta je dječak odgovorio:

„Bilo je super tata!“

„Razumiješ li sada kako žive siromašni ljudi?“ – upitao ga je otac.

„Da, razumijem“ – odgovorio je sin. „Reci mi onda, šta si naučio na ovom putovanju?“

„Vidio sam da mi imamo jednog psa, a oni četiri. Naš bazen se proteže do sredine dvorišta, a njihovoj rječici se ne nazire kraj. Mi imamo kineske lampice u dvorištu, a oni imaju beskrajno zvejzdano nebo. Naš vidik seže do ograde, a oni ispred sebe imaju cijeli horizont. Mi živimo na malom komadu zemlje, a oni imaju beskrajna polja. Mi imamo ličnu poslugu koja nam pomaže, a oni pomažu drugima.

Mi kupujemo hranu, oni beru svoju. Mi oko svoje kuće imamo zidove da nas zaštite, a njih štite prijatelji.“

Otac je ostao bez teksta. Tada je sin dodao:

„Tata, hvala ti što si mi pokazao koliko smo siromašni.“

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.490
Mozda nekog interesuje?

Odlucio sam promjenit provajdera jer sad u DE postoji mogucnost dati postojecem provajderu otkaz svakog mjeseca ako ste izasli iz postojeceg ugovora kojeg ste imali od 2 godine

Internet, Telefon i kablovsla TV sa HD kanalima Paket koji sam do danas imao danas sam dao otkaz i uzeo 100/40 Mbit/s uz gore naveden Paket + Netflix kod Telekom DE

Za iste pare sto sam do sad placao sadasnjem provajderu kod Telekom-a imam i Netflix Acc dok mi je do sad Net bio 120/6 Mbit/s a kod Telekom 100/40 Mbit/s

-------‐------------------------------------------------
Bei einem Anbieterwechsel werden die Bereitstellungskosten in Höhe von 69,95 Euro (inklusive Mehrtwertsteuer) wieder erstattet. Dafür muss entweder die Leitung und/oder die Rufnummer zu uns portieren.

Ako promijenite pružatelja usluge, bit će nadoknađeni troškovi rezerviranja od 69,95 eura (s PDV-om). Za to nam se mora prenijeti linija i/ili telefonski broj.

To sam uradio

------------------------------------------------------------

Uz to Tablet


U Filiale Telekom kad sam nazvao javila se jedna Gospodja bivse Exyu tj. Iz bosne rodom te sam istu pitao koliko korisnika moze istovremeno koristit Netflix Acc

Netflix dal za 2-4 itd.. korisnika na razlicitim lokacijama mogu npr koristiti vasa porodica... prijatelji nebitno u kojoj zemlji zive npr u mom slucaju mogu dati Acc nekom u HR a ja zivim u DE ujedno da dodam koristenje Netflix Acc za 2 korisnika je jeftiniji od onog za 4 korisnika

Ovo za Netflix sam napisao iz razloga jer se polemise dal isti moze neko treci koristiti znaci moze nebitno gdje zivi tako je barem u DE

Dok se ljudi prepucavaju oko lista koje su manje vise bitne u zivotu ja se sa svojom porodicom pripremam za predstojeci Blagdan Bozic ujedno i novu godinu ...

Screenshot_20211209-185002_Gallery.jpg

Rucni Rad ;)

Screenshot_20211209-181525_Gallery.jpg


Pozdrav
 

prc

Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
746
maxresdefault.jpg
maxresdefault.jpg
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top