Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Nisam toliki majstor za vadjenje listi. Imam, nadjem servere ako su noviji pa skeniram, al su combo liste malo veci problem. Pogotovo xtreme portali posto znamo kakvi sau u/p i zbog cega. Sad, da barem znam koji su serveri sa vise konekcija, pa da jih ganjam, skeniram, cackam mecku....nije mi za liste, imam jih, ne gledam jih. Sve je to "sitna" roba, konekcija, dve. Dam kojem prijatelju koji nece valjat dalje, pa gleda dok traje. Ako nestane, ako ne daj boze ne mogu sam nac, imamo mi bokija i druge mahere koji daju nama liste i sakom i kapom, bogami i lopatom...Za sto smo jim svi zahvalni nadam se. Ja sam zahvala beskonacno, pogotovo sto su mi svi pomogli ovde da sam barem krenuo sa prvim listama koje sam sam vadio, pa mi sada nije da je nadjem, nego samo gledam koliko konekcija je maksimalno. Priznajem, lovim si trofeju, ne za upotrebu. Ako bi to trebao, rekao mi maherima ovde. A ionako imam u Slo od Telekoma sve, pa mi iptv nije niti bitan, vec samo izazov. Pa i dam kome podosta, al tu bas i nema nasih programa previse posto su serveri vise manje negde u piiip materini :)
Al ide, gura se, trazi se...svaki slobodni trenutak ganjam te liste, haha.
Ja radim na bausteli, laptop ganja i skenira. Kompjuteri su mi omiljene zivotinje, pogotovo hw, a sada me privukle i liste, bem li jih i njih i izazov da nadjem sto vecu i jacu sa konekcijama. Dosadasnji rekord imam 100, ostalo sve po jedna, 3 ili max 10. Samo da ubodem koji dobar server, pa da se malo nahranim sa uspjesima :)
Ako uspijem, dakako da nesta izvadim...Sreto vam vadjenje, a i sutrasnje stavljanje za valentinovo...


HAHAHAHAHAH, svaka ti dala :)
Kako si krenuo i ti ces brzo u VIP odabrano drusto, ujedno cestitke kljukiju i banovcu na upad tamo... Pozdrav!!!
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Ma nije meni do vipa, meni je do trofeja :)
A i za vip, moras biti maher a ja nikada necu stic do mahera. Nit sam programer, nit sam hacker...ja sam samo sitni lopov :)
Drug, ja ti se isto ne razumijem u te njihove bitove i bajtove, bravar sam pa sam u vipu. Nije bitan iznos nego odnos, ne moras biti Bill Gates da dodjes u vip, samo dobra volja i trud, stariji clanovi su vec naglasili to u par navrata.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Pa kao sto sam rekao, nije mi prioritet za VIPom. Dajte vi meni samo servera, gde mogu trazit i igrat se...i dakako da nadjem sa sto vise konekcija :)
 
Natrag
Top