Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.542
Za korisnike Total Tv-a

U ponudu dodan

Gametoon HD

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
422
Da se ne javljam samo kad treba neki kanal, evo da se zahvalim svim članovima ovog foruma, koji su tijekom nekoliko godina koliko sam na ovom forumu bili od velike pomoći. Na ovaj forum sam došao kao tele za ovo, a sad već mnogo toga sam novog naučio. Nađem sebi liste (ako koji kanal zafali ovdje se često nađe netko tko pomogne), sam mogu sebi praviti xml file-ove za epg. Serije, filmovi sve to bez skidanja kroz Kodi, a naravno ne bi ništa od toga bilo da se nisam priključio ovom forumu. Zato još jednom hvala svima (da posebno ne nabrajam) i nadamo se da će i nove generacije dobit nova znanja koje sam i ovdje dobio...
Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.542
Uskoro start klupskog kanala Crvene Zvezde na svim platformama. Kroz svoju istoriju Crvena Zvezda je oduvek bila lider u novinama. Tako je i sada i ono što se priprema sigurno će zadovoljiti sve Zvezdine navijače. Klub Crvena Zvezda do sada je bio dostupan svim korisnicima samo putem YouTube kanala i privukao veliki broj crvenobelih navijača. U međuvremenu, Red Star pokreće i programsku šemu koja će se emitovati na kablovskoj i satelitskoj televiziji i putem IPTV-a.

112198

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.542
„Državni službenik“ je uzbudljiva domaća serija koja će se odvažiti da prikaže rad srpske tajne službe u okolnostima savremene geopolitičke situacije. Ovaj sjajan špijunski triler možete premijerno da pratite već od nedelje, 24. marta, od 21.00 čas, na SUPERSTAR TV kanalu. U navedenom terminu premijerno će biti prikazane prva i druga epizoda nove serije.

Ostale epizode serije „Državni službenik“ biće emitovane nedeljom od 21.00 čas, premijerno na SUPERSTAR TV kanalu.

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.542
Nova S HD
Portugal vs Srbija
Nova M
Crna Gora vs Engleska
Nova BiH
Portugal vs Srbija

Takodjer i na sport klubovima prenosi utakmica...

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.542
KDS Kopernikus i Radijus Vektor će od 1. aprila svoje usluge obavljati pod novim imenom - Supernova. Za sada su u pismenom obaveštenju o promeni imena obavešteni korisnici Kopernikus i Radijus Vektora.
"SUPERNOVA vam svojom novom ponudom pruža celu galaksiju proširenog TV sadržaja, još bržeg interneta i vrhunskog kvaliteta telefonije. Kao kablovski brend koji raste, SUPERNOVA pokriva sve veći deo Srbije i želi Vam dobrodošlicu u svoju porodicu", navodi se u obaveštenju.
Za sada nije poznato da li će i ostali operateri u vlasništvu Telekoma promeniti ime.

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
iriQF6g.jpg
 
Natrag
Top