Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.336
Nemoj javno posalji mi na pp.
Uskoro vozim jednu ekipu do Trsta tamo blizu Shake pa bi mogli da svratimo malo do Dsukija da se druzimo i vidimo kakvo vino ima,i taj traktor da istera pa da se svi slikamo zajedno onako za uspomenu.:roll:Ekipa je ok sve profesionalci.

6f7646e3eca6e5407aa35c95a6064a3c.jpg

Dsuki neviri idi na Kajganu ponovo radi ,neviri tu , ti si ovaj precrtani tu kod prstica.
Vidimo te.

Ovo je prava istina o international i dsuki1966 ako tamo izbrisu nek ljudi procitaju ovdje

Ne spominjem ih ne diram ih ma nemam nista sa njima dok oni mene prozivaju skoro svaki Dan "nicim izazvani"

tako da nemas bojazni kod nas ti samo kazi koji ce te provocirat a imaces i moderator Status da ga mozes banirat sam a ja onda trajno zatvaram emailove i svaki IP skojim je bio na forumu...tako die kod nas druze,
da pocnes na crosat kao na kajganu ja ti Kazem da jih rusimo sve...jer smo i sa reciverima i sat...jaki
eto sta kaze taj tvoj admin ,na cro ,da neslikam ovdje ,prica zavrsena[DOUBLEPOST=1487606293][/DOUBLEPOST]da i ovo umalo zaboravih
dodjes na cro i imas mira od njih
meni nece da sere neki sota i bind tamo
svaka cast bokiju ostale ja ni ne kontaktiram ni neznam njih tako[DOUBLEPOST=1487606323][/DOUBLEPOST]balkanski mentalitet[DOUBLEPOST=1487606340][/DOUBLEPOST]ja bar kazem u facu[DOUBLEPOST=1487606390][/DOUBLEPOST]hvala na podrsci
Sta ti opet spominjes mene? Jel sam te spomenuo? NISAM
Jel sam te prozvao po niku? NISAM
Skoro svaki Dan dal ti dal onaj tvoj Sef dsuki spominjete mene pa vi ste toliko opsjednuti mojim nikom "Sota" da je to nevjerovatno ajde ti ljepo prosetaj malo na cist vazduh
Nisam bio jace od 2 nedelje prisutan na Kajgana forumu .. prozivali ste mene "nicim izazvani" mozes soti da pljunes pod prozor NIKAD necete imati ono sto ja imam ... a ti i dalje budi od dsuki1966 njegova marioneta jer je ON sam rekao da ti je dao na hiljade lista
Svaku vasu prozivku u kojoj mene vas dvojica prozivate BEZ RAZLOGA ignorisem pa se pitam dokle ces ti i tvoj Sef dsuki da seret*e vise? Pa i budala bi shvatio vec odavno a vi se zakacite kao buva na govn* o covjek da ne povjeruje ... koji si mi ti K u mom zivotu..... ja se ne takmicim listama a vi ako dajete liste slobodno ja vam nikad nista nisam rekao lose dok vi meni jeste od psovanja porodice pa na dalje vas dvojica ste SRAMOTA muskog roda "Nebitan si" i ti i tvoj Sef

Mogu ja i drugacije samo nije mi u karakteru a ti i tvoj Sef seret*e iz dana u Dan hebale vas liste

"Sota" je za vas i vama slicne ZAKON

TI international si jedan od STRIMERA imas svoj Server prodajes liste sve znam zato i rusis tudje liste raznih servera zbog KONKURENCIJE.a ovdje sere*s i lazes ljude .... naravno da imas uvijek liistu da podaris jer imas svoj Server i bavis se prodajom lista i svako ko bolje razmisli zna o cem pricam Milion na 100 istina.... sram te bilo a ovdje se prikazujes u najboljem svijetlu ljjdima ali....onaj ko te gotivi od volje mu samo.... na SF nisi mogao da sere*s kao ovdje jer si to isto tamo pokusavao hvalio se na forumu samo da bi sebi dao paznju i da te ljudi mole za liste e nije moglo

SF je dao javnosti od Skenera, skripti, aplikacija, pa na dalje sve i nek ljudi sami sebi nadju liste kad si ti nekome nesta dao? NIKAD pa ni objasnjenje kako iskenirat listu jer objasnjenja NEMA jer imas svoj Server bavis se prodajom lista i to je to

U tom svemu dajes svog servera liste na dsuki1966 on te podrzava i normalno je da ugasis listu da vas ljudi opet mole za liste i sta radis? Naravno ti posaljes liste a dovoljno imas slicnih tebi da se mijenjate za liste VI strimeri izmedju sebe da ispadne kao ti iskenirao ok nesta malo i ti iskeniras i na kraju strimer koji vam NE odgovara njega gazite javnom objavom lista sa sta znam kojim nikom ovdje jer ih vas dvojica imate more nikova ovdje

Ti mozes sad da pises sta zelis i jos nesta ... to sto pises da se forum cro sat i Sf bavi prodajom lista pa da i jeste tako oni su tebi VELIKA konkurencija zato i unistavas liste od balkanmedia pa na dalje ko nije skonto skontat ce kad tad ko si ti jer to je prava istina o tebi sram te bilo

Molim Moderatora da NE izbrise ovaj moj Post jer si TI i tvoj kompanjon dsuki1966 unistavaci lista nek ljudi znaju .....



Pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Ovo mi je poznato odnekud?
Malo turske sminke i gotovo da je neprepoznatljivo...;)

4Smzxgp.jpg

Kad su govorili na KajF da aplikacija krade liste postavio sam VB.NET source od zadnje kompajlirane aplikacije, do danas je source skinulo:

mediafire.png


Na jednom stranom forumu lik mi je poslao isto to, druge zastave, drugi jezik, reklama i smeća brdo. To je uvijek tako kad source objaviš javno, na crackingitaly je već 7 mjeseci.

Cracking_Italy.png


Jedino što niko od tih "programera" nije skontao da ta aplikacija ima jedan bug. Dešavalo se da na nekim listama ponavlja datum i konekcije sa prethodnog servera što sam ispravio u ovoj zadnjoj aplikaciji Playlist Scanner & Checker.

btw. Može li neko da pozove DimceJ sa Kajgana Forum na Serbian Forum (osim ako već nije tu), sviđa mi se kako piše. :D
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Denise ma pusti to....pametniji popusta....i ovaj Burman je toliko glup da je uradio ono sto sam i ocekivao...:beee:...hehe....on mi kao prijatelj pa mu se ja poveravo,haha.....vido sam da je kajgana off i kazem mu da ce biti dokle god se pljuje SF ,folirao ga da bi prestali sa pljuvanjem a on poverovao u sve to......hehe zato je i stavio magarca u avataru......:roll:

Budala pomislila da onaj ko bi i oborio sajt sve i da je tako.njemu bi se poverio....:roll::roll:..o glupog li coveka......

Ili da prestanemo sa ovim ili da otvorim temu i stikujem u vrh i prebacim sve ove postove vezane za doticne pa da nastavimo tamo....

Ja bi da prestanemo jer nisu vredni toga ali kako god vi zelite......
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Denise ma pusti to....pametniji popusta....i ovaj Burman je toliko glup da je uradio ono sto sam i ocekivao...:beee:...hehe....on mi kao prijatelj pa mu se ja poveravo,haha.....vido sam da je kajgana off i kazem mu da ce biti dokle god se pljuje SF ,folirao ga da bi prestali sa pljuvanjem a on poverovao u sve to......hehe zato je i stavio magarca u avataru......:roll:

Budala pomislila da onaj ko bi i oborio sajt sve i da je tako.njemu bi se poverio....:roll::roll:..o glupog li coveka......

Ili da prestanemo sa ovim ili da otvorim temu i stikujem u vrh i prebacim sve ove postove vezane za doticne pa da nastavimo tamo....

Ja bi da prestanemo jer nisu vredni toga ali kako god vi zelite......
Meni sve ovo postaje smiješno na neki uvrnut način:D
Krunski dokaz je obična sprdačina koju nisi trebao ni komentarisati.
Prepucavanje sa jednog na drugi forum ničemu ne vodi, prvi put da ovde pišem o nekom drugom forumu. Ljudi su banovani, za ovaj forum ne postoje (premda oni to nikako da shvate) i nikad se neće vratiti sa svojim starim nikom. Ako žele da se šunjaju, neka ih. Šta god da objave, upropaste, to se neće odraziti na veliku većinu ljudi ovdje.

:beee:a najbolji mi je traktorista, moram se malo našaliti.
Ja sam mislio da on ima jednu moždanu vijugu više od kokoši ali sam pogriješio.
p.s. Znate li čemu služi ta vijuga :D
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Meni sve ovo postaje smiješno na neki uvrnut način:D
Krunski dokaz je obična sprdačina koju nisi trebao ni komentarisati.
Prepucavanje sa jednog na drugi forum ničemu ne vodi, prvi put da ovde pišem o nekom drugom forumu. Ljudi su banovani, za ovaj forum ne postoje (premda oni to nikako da shvate) i nikad se neće vratiti sa svojim starim nikom. Ako žele da se šunjaju, neka ih. Šta god da objave, upropaste, to se neće odraziti na veliku većinu ljudi ovdje.

:beee:a najbolji mi je traktorista, moram se malo našaliti.
Ja sam mislio da on ima jednu moždanu vijugu više od kokoši ali sam pogriješio.
p.s. Znate li čemu služi ta vijuga :D

Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje
ArrowDownRed.gif~c200



pp-active-display-group-5_Corona-Bar_SINGLE.jpg
 
Natrag
Top