Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.370
Hajde ovaj sto je toliko vredan da brise postove, nek sredi stanicu odakle je brisao moj post.
Koliko se secam ne mogu se postovati post za postom sa po jednim linkom u njima.
 
Učlanjen(a)
29.01.2017
Poruka
93
POMOC !

Ne radi hvala dugme, (postati evo probam ako ide ), samo strimuje panel, ?????

Kako se desilo da ne mogu nikoga PP kontaktirati, da ne mogu zahvaliti na dugme, postati nesto mogu ali tesko primi, inace vidim strane i sve ono sto treba normalno, cistio sam sve sto mi na pamet palo, imam taj problem i sa RuTube-om, ne mogu nista na stranici uraditi, da li tako izgleda IP ban, ili koji je moj, eto niko da pomogne , molim ako moze ta teh. pomoc.Na ostalim aktivnostima je sve OK, nema buba, izuzev onih laznih, sto pokazuju neki tragaci tipa ace engine,.....crack-ovi itd, ali to AVG ne prijavi
Pozdrav narode (kako se veli, nisam pametan)

E: Taj IP ban (ako se o tome radi), moze uslediti od skenerskog drndanja, a to cesto radim?????????????????
 
Poslednja izmena od urednika:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
POMOC !

Ne radi hvala dugme, (postati evo probam ako ide ), samo strimuje panel, ?????

Kako se desilo da ne mogu nikoga PP kontaktirati, da ne mogu zahvaliti na dugme, postati nesto mogu ali tesko primi, inace vidim strane i sve ono sto treba normalno, cistio sam sve sto mi na pamet palo, imam taj problem i sa RuTube-om, ne mogu nista na stranici uraditi, da li tako izgleda IP ban, ili koji je moj, eto niko da pomogne , molim ako moze ta teh. pomoc.Na ostalim aktivnostima je sve OK, nema buba, izuzev onih laznih, sto pokazuju neki tragaci tipa ace engine,.....crack-ovi itd, ali to AVG ne prijavi
Pozdrav narode (kako se veli, nisam pametan)

E: Taj IP ban (ako se o tome radi), moze uslediti od skenerskog drndanja, a to cesto radim?????????????????

neznam da li si resio problem......driver booster 4.....iskenira ti komp ,downloaduje ti najnovije verzije drajvera,i sve ostalo potrebno za normalno funkcionisanje racunara,zatim i instalira.....ja sam isto imao taj problem prosle nedelje i resio ga ovim alatom vrlo brzo.....
 
Učlanjen(a)
29.01.2017
Poruka
93
Nije to,mada mi je apdejtovao, LAN i Grafiku i neke USB kontrolere, ali ne mogu i dalje da koristim pp i hvala,neki dan sam brljao android box koji mi je na istoj mrezi, nekim app. sam odobrio izgleda nesto i previse (po inerciji) ,antivirusi, cistaci,plejeri, isprobavao i brisao ???, simptomaticno je da sa drugog PC-a (LINUX !!!!!) imam isti problem na par sajtova (SF,RT) i LAN i WLAN isto, no problem cega nema.........mozda nesto doakamo vremenom
Edit: da Android me zeza,probao sam menjati browzer u androidu,ne pomaze,ipak sam ovde negde zbrljo,sad,kontakte i pohvale i edit pisem sa Androida (ni Win ni Linux)
Toliko o Sandboxingu kod Androida !!!
Hvala za vreme i lep pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Vilander smatra da ce Đoković teško dostići Federera u broju dece

vilander.jpg


HAILEY, USA, 14. februar 2017, (Njuz) – Legendarni švedski teniser Mats Vilander izjavio je da Novak Đoković, uprkos tome što će ponovo postati otac, teško može da dostigne Rodžera Federera kada je broj dece u pitanju.

Vilander smatra da čak i da se desi da Đoković sada dobije trojke i da se na taj način izjednači sa Federerom, švajcarskom teniseru niko ne može da ospori činjenicu da je prvi došao do brojke od četvoro dece.

– Iako u teoriji Đoković može da dostigne, ili čak prestigne Federera, ne smemo da zaboravimo činjenicu da ni Federer još nije rekao svoju poslednju reč kada je broj dece u pitanju. Ja se uopšte ne bih iznenadio kada bi Rodžer tokom narednih par godina dobio još najmanje jedan par blizanaca. On je već dokazao da mu to nije problem, za razliku od Đokovića koji, barem do sada, nije pokazao da može postati otac blizanaca – rekao je Vilander.

On smatra da se nikako ne može porediti period u kom je Federer dobijao decu sa periodom u kom je Đoković postao otac.

– Federer je otac postao još 2009. godine, kada niko, pa ni Đoković nije bio ni blizu tog dostignuća. I ne samo da je postao otac, već je dobio blizance, što je uspeo da ponovi i nakon pet godina, a Novak se prvi put ostvario u ulozi roditelja kada je Rodžer već imao četvoro dece i kada je to bilo daleko lakše. Pri tom, dobio je samo jedno dete – istakao je Šveđanin.

Vilander je napomenuo da će za njega, bez obzira na to koliko dece će imati Novak, Federer uvek biti bolji otac od Đokovića.

Soko Sokolović
 
Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
817
evo za 5-10 koji nemaju sta gledat a imaju bar 30 postova , aplikacija za win,klik na kljuc pa u kontakt formi playera upisite samo korisnicko ime sa sf foruma i posaljite ,ps na serveru nema nista za iskenirat to je obican hosting,edit djelomicno ispravljena greska kod slanja koda ,googlov smtp host ne dozvaljava visestruko prijavljivanje sa razlicitih ip adresa ,ponovo skinite player sa istog linka
Kod:
http://s1-server.net/getm3u/sffree.exe
6cdce09b23024ad5812861e87a3b26ce.png
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top