Internet pretrazivac

Koji internet pretrazivac koristite?

  • Mozilla Firefox

    Votes: 26 36,1%
  • Opera

    Votes: 12 16,7%
  • Google Chrome

    Votes: 26 36,1%
  • Internet Explorer

    Votes: 5 6,9%
  • Flock

    Votes: 2 2,8%
  • Netscape

    Votes: 0 0,0%
  • Safari

    Votes: 1 1,4%
  • Ostali pretrazivaci

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    72
  • Poll closed .
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
8
Firefox najvise, prvenstveno zbog mogucnosti koriscenja Greasemonkey skripti koje koristim na nekoliko omiljenih lokacija. Ipak kada se zazelim klasicne jurnjave po netu, onda se oslanjam na Operu i to poslednju stabilnu verziju (10.52). Prosto leti :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.04.2010
Poruka
6
Google chrome me osvojio svojom jednostavnošću od prvog korišćenja. Jedva čekam Google operativni sistem.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
svi se mozemo sloziti da je Mozilla Firefox najjaci browser na trzistu , podrzava dodatke , a samim tim ga ti dodaci dodatno usporavaju a plus je i fabricki malo trom, spor za startovanje i pretrazivanje. ali svakako je idalje najbolji .

za prosecne korisnike firefox nema nikakvo znacenje , a za napredne je nezamenjiv.


imam instaliran firefox koristim ga ponekad , ali obicno google chrome koristim , jer je jedan od najboljih za surf cak i nesto vise , jedina mana mu je los download manager , cini mi se ne moze da izvuce maximum konekcije za download, moze al u retkim slucajevima , dok je firefox za to bez mane .

tako da mislim da je firefox & google chrome idealna kombinacija.


ni opera ne zaostaje , mada je opera mini bolja od opere 10 :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
1
Koristim Mozillu, ostale brauzere zaobilazim u sirokom luku.... Pogotovu Chrome koga svi hvale. Gugl preko chroma spijunira korisnike.... wacko2
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Najcesce Mozilu, ponekad Google Chrome, a kad moram da idem na sajt moje banke ... onda Internet Explorer jer neznam zbog cega samo u taj internet pretazivac imaju poverenja.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
Koristim Mozillu, ostale brauzere zaobilazim u sirokom luku.... Pogotovu Chrome koga svi hvale. Gugl preko chroma spijunira korisnike.... wacko2

kolko ljudi kada ulaze na sajt ukucaju prva tri slova na google pa onda ga odatle otvaraju ? ako google spijunira on moze i sa tim sto koristis njegov servis za pretrazivanje a nije mu potreban program , moguce je to da spijunira , ali 2 - 3 milijarde ljude spijunira onda dal moze svakog posebno da proverava il sta vec . neka spijunira nema sta da se krije :D
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
1
Koristio sam mozilu ali poce da nesto zajebava pa sam se ondak prefrlio na Flock a i Safari je isto tako dobar, po anketu vidim da sam ja jedini koji koristi Flock
 
Natrag
Top