Internet koristite pretežno za???

Internet koristite pretežno za...

  • Posao

    Votes: 18 20,0%
  • Informisanje

    Votes: 34 37,8%
  • Upoznavanje/komunikaciju

    Votes: 12 13,3%
  • Dopisivanje

    Votes: 15 16,7%
  • Igranje

    Votes: 18 20,0%
  • Za sve po malo

    Votes: 60 66,7%
  • Nesto sasvim drugo

    Votes: 10 11,1%

  • Total voters
    90
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Internet je ništa drugo nego zamena za telefon. Stari, i dalje postojeći telefon. Fixni. Samo što je ovaj naš dragi telefon malo napredniji od prethodnog. Što ga pre ovi koji ne veruju u to prihvate takvog kao što jeste, to bolje za sve. Inače, koristim ga za sve. Prvenstveno zbog web dizajna, dok nekad nije bilo tako. Nekada je samo download bio glavna i ključna stvar. Sada je to sporedna.... itd..
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Interesuje me affiliate marketing zarada preko interneta. Najveći problem mi je račun gde će ti uplaćivati $ procenat od prodaje online.
 
Član
Učlanjen(a)
16.01.2010
Poruka
86
Dakle,kao sto su svi predhodnici vec rekli,ne postoji oblast u koju se Internetom ne zaroni.Takodje,redovna komunikacija sa familijom u inostranstvu.Neverovatno mi je olaksan zivot postojanjem te vrste tehnologije.Ponesto kupim na ponekoj aukciji,rezervisem avio karte ..., razne su potrebe i mogucnosti.
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
199
Pa za informisanje i komunikaciju najvise.............samo jos nesto moram da kazem ako neko koristi internet za trazenje posla to njemu nije posao nego se informise
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
158
Odgovor

Dakle, za šta najviše koristite internet? :)
Za sve.Doslo je vreme kad ne moz da provodis ni jedan dan bez interneta.Najvise mi je meni potreban za skidanje muziku i filmi i da proverim moj e-mail.Mora samo da imas vremena da trazis u internetu to sta ti je potrebno.:clapping:
 
Natrag
Top