Internet klađenje

Član
Učlanjen(a)
19.03.2010
Poruka
49
I od mene preporuka za bet365. Ljudi su skeptični dosta i dan danas prilikom online klađenja, barem kod nas. Stvarno, evo već par godina se kladim i nikakvih problema nisam imao. Imam otvoren račun u Rajfajzen banci i Inteza banci. Kupim evre u menjačnici pošto je u banci veći kurs, stavim na devizni račun, dođem kući ulogujem se prebacim pare i to je to. Pare istog trenutka legnu na vaš račun. Sve preporuke za bet365. Sve je dosta jednostavno i lako. Što se tiče fudbala tu su broj 1 definitivno, mislim na ponudu igara.

Eto, to ti je što ti je što kažu.
Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
10
Netteler sada daje ATM Master karticu i gradjanima srbije i hrvatske.to je odlicna stvar

Kod:
[URL="http://www.onlinekladionice.net/uplata-i-isplata-online"]Uplata i isplata online ?[/URL]

evo procitah na nekim kladionicarskim sajtovima Dojave | Tipovi | Kladionica | Online kladionice da je netteler poceo da izdaje ATM Masterkartice za gradjane srbije i hrvatske ,ima li ko da je dobio,kakva je procedura,za koliko se dobije,koliki su limiti
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
10
Netteler sada daje ATM Master karticu i gradjanima srbije i hrvatske.to je odlicna stva
Neteller

evo procitah na nekim kladionicarskim sajtovima Dojave | Tipovi | Kladionica | Online kladionice da je netteler poceo da izdaje ATM Masterkartice za gradjane srbije i hrvatske ,ima li ko da je dobio,kakva je procedura,za koliko se dobije,koliki su limiti

jedino za bosnu ne izdaju nazalost a izadaju za hrvatsku,srbiju,crnugoru,makedoniju,sloveniju iduce godine hrvatska uzlai u EU pa ce i oni moci dobit mastercard koju izdaje monybookers samo gradjanima EU
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2012
Poruka
1
Koja je fora pri naplati novca na bet 365?...trazili su mi da im posaljem kopiju nekog dokumenta
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
10
pa sve online kladionice traze kopiju dokumenta,licne karte,pasosa itd prilikom prve isplate.............mozes uslikati ili skenirati...posle mozes da podizes lovu kad god hoces nece ti vise nista trazit
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2011
Poruka
3
Odes do jedne od poznatijih kladionica (koja ima vise uplatnih mesta u svakom gradu u Srbiji) Popunis obrazac i dobijes njihovu karticu, na sajtu popunis sta treba, uplatis na tom mestu na kojem si se "registrovao" depozit (minimum 1000 dinara) i to je to.
Minimalna uplata po tiketu je 100 dinara (uslova za kladjenje nema) a za singl 200 dinara.
Ako dobijes mozes sa karticom otici na uplatno mesto i podici novac, ako je dobitak veci od 10000 dinara imas opciju na sajtu "najavi isplatu" (ili nesto slicno) i za tri dana novac mozes podici.

Problem (internet kladjenja) kod nekih ljudi je taj sto uplate par tiketa, neki singl i "puknu" za jedan gol (teoretski) i onda nervozni uplate na sledecu utakmicu, koja nije ni bila u planu za tiket, da bi se "cupali" i onda ONO...

Kada odes u kladionicu na pocetku kola (bar Ja tako radim) uplatim sta zelim od petka do ponedeljka i to je to za to kolo.

Postoji samo jedno pravilo "kladionica je uvek na dobitku" inace ne bi ni postojala.
 
Član
Učlanjen(a)
19.03.2010
Poruka
49
Koja je fora pri naplati novca na bet 365?...trazili su mi da im posaljem kopiju nekog dokumenta

Ne moraš ništa da šalješ. Ja sam to uradio preko pasoša. Imaš tri mogučnosti : 1. Da im pošalješ fotokopiju lične karte, 2. Da ih nazoveš lično i 3. Da uneseš broj svoj iz pasoša što sam ja uradio...Za nekoliko trenutaka ti oni to valjda provere i je to. Pisalo mi je kao da sam to ja, da mi je ok, validan pasoš i to je to. Odem na withdraw, naravno ako sam nešto zaradio i sačekam tri dana odprilike, odem do banke, podignem novac i trošim ga:)
 
Učlanjen(a)
14.09.2012
Poruka
121
Preko net-a je dosta lakse i brze kladjenje ali i dosta brzo se trosi novac.
 
Natrag
Top