Internet klađenje

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Da li imate neka iskustva u vezi internet klađenja?
Koje su najbolje online kladionice što se tiče plaćanja i ostalog?
Gde su najbolje kvote?

Sve što imate da kažete u vezi klađenja "iz stolice" podelite sa nama...
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ja nisam nikad bio pristalica toga tako da zaobilazim ovu temu brate ljepse je kad ti skoknes do kladione i uplatis sta ti volja i koliko ti volja!
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
U principu mislim da trebaš da imaš račun negde, npr: moneybookers, paypal i slično i onda imaš specijalizovane ekladionice. Mislim da ih sad ima ko govana i lepo tamo imaš da uplatiš i to. Sad koja brže prebacuje novac, koja je od većeg poverenja nemam pojma....sve ovo sam čitao na netu, tako da nemam iskustva...
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
10
kod nas je internet kladjenje i kladionice jos novo ,i vrlo mali broj ljudi se kladi ali vani je to pravi hit,engleske kladionice zatvaraju svoje poslovne prostore jer sve manje ljudi dolazi u lokalne kladionice jer se klade preko interneta

ja se kladim od 2005 na online kladionicama i zaboravio sam kad sam usao u lokalne klade,internet kladjenje je daleko veca uzivancija,iz fotelje analiziras ,mozes opkladu dati 1 minut pre pocetka,onda nema nikakvih posebnih uslova kao sto ima u lokalnim kladama,onda kladnje uzivo,velik broj razrada i sportskih dogadjaja za kladjenje,ne moras se blamirati ako zelis postaviti opkladu od 0,50 eura,u slucaju dobitka isplate su zagarantovane ne moras se natezati gazdama i mafijasima itd

otvoris devizni racun u banci ili izvadis karticu ,otvoris se bi monybookers racun i bog da te vidi,ima ovde objasnjeno na ovim sajtovima........najbolje online klade po meni su unibet i expekt a podrzavaju i nas jezik
internet kladionice online kladionice kladjenje tipovanje

Kladionica | Online Kladionice | Najbolje sportske kladionice na internetu

Kladionica | internet kladionice | Moj bonus | sportska kladionica | kladjenje

Online kladionice i kladjenje tipovanje

Lista kladionica - online kladjenje - internet kladionica

Dodato posle 12 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ja nisam nikad bio pristalica toga tako da zaobilazim ovu temu brate ljepse je kad ti skoknes do kladione i uplatis sta ti volja i koliko ti volja!
Pozdrav i ja sam iz BL sa Lausa
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.03.2010
Poruka
49
Ja se kladim vec tri godine preko interneta, od pocetka mi je bila bet at home najbolja online kladionica, ali u zadnje pola godine sam promenio misljenje i sada se iskljucivo kladim u bet365.com, englesnka kladionica. U ponudi imaju skoro sve sto mozete da zamislite, fudbal, kosarka, tenis, hokej, odbojka, pikado, ragbi, bejzbol, snooker, nba, kao i skoro sve lige sveta sto se kosarke tice, zatim tu su carling, boks, lotto, Formula 1, Moto GP Sampionat, Trke konja, skvos, kriket, pelota, rukomet... i jos mnogo toga zanimljivog, predsednicki izbori, kampanje, dodele oskara....

Ja nisam nikad bio pristalica toga tako da zaobilazim ovu temu brate ljepse je kad ti skoknes do kladione i uplatis sta ti volja i koliko ti volja!

Mislim da nisi u pravu brate, ali naravno svako ima svoje misljenje. Zar nije bolje od kuce da se kladis, sam sebi kucas tikete, tako da neces moci da kazes, glupava radnica ili radnik mi ukucao to i to a ja sam hteo ovo ili ono, zar ces i dalje da se dimis u kladionici? Ljudi imaju razne predrasude kada je online kladjenje u pitanju, ne poznaju dovoljno tu oblast pa su samim tim i protiv toga... 0-24 kladjenje, nema uslova, nema cuvene recenice, cekaj da nazovem gazdu da vidim da li mogu da ti kucam tiket za 100+ eura, ne znam ja sam prezadovoljan internet kladjenjem, ni jedna domaca ne moze da se poredi sa internet kladionicom i onom najmanje poznatom da ne pricam o ovim vecim tipa william hill, bet 365, bet at home, sportingbet, 888...

Rajfajzen kartica( Visa Virtuon) provereno radi, nisam imao do sada problema , inace naloge imam u gore pomenutim kladionicama, uplatis na svoj racun u banci , dodjes kuci, prebacis pare na racun u tu neku kladzu za koju se odlucis i to je to. Danas se pare uzimaju na gemovima (Tenis)...uzivo mec...toliko od mene...:)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Ja lično koristim bet-at-home.com , imaju više načina kako da uplatiš i kako da podigneš novac, vrlo jednostavno za sve...
Najjednostavnija dva načina, ukoliko nemate karticu je preko deviznog računa koji se otvara besplatno, i preko moneybookersa.

Provjereno plaćaju uredni su i brzi.
A nešto više o temi klađenja ima u postu Dojave i Insajderi, stavio sam neke zanimljive detalje, možda vas bude interesovalo.
 
Učlanjen(a)
06.01.2012
Poruka
1
mene zanima , koje sve devizne kartice ,mogu da se koriste za kladjenje i konkretno za rulet , ja volim tu vrstu kocke .Isto me interesuje koliko puta treba odigrati , koliko dana se logovati na taj rulet, npr. da bi ti prebacili na racun , naravno ako se nesto zaradi .. Unapred zahvalan svima koji mi odgovore :???:
 
Član
Učlanjen(a)
24.03.2011
Poruka
7
Mislim da svaka banka u srbiji izdaje visa internet karticu. Napravis jednu takvu. Ides na sajt zeljene kladionice i tamo vrsis uplatu. Mozes i sa Master mozes i sa diners sve ti je objasnjeno na sajtovima kladionica koje budes posecivao. Preporuka bet365
 
Natrag
Top