instalirao windows 7 al nema zvuka

Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
50
ma napisao sam gore sve ,zvucnici rade , sve super radi na kompu,jedino ta zvucna...ja imam drajvere za nju,da li mozda moram da skinem neke druge drajvere? mada sam skinuo 2 puta ali opet nece imam realtek audio high definition

Dodato posle 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ma napisao sam gore ,zvucnici rade jedino ovo nece,isnstalirao sam drajvere ,da li treba da skidam preko neta jos neke drajvere ? 2 puta sam skinuo neke i nista . imam realtek high definition zvucnu
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
korisnicima pokusavamo da resimo problem a ne da ga ismeTolbar kakva ti je ikona zvucnka9da livamo.Ako je tvoj toj moto ocigledno si promasio forum.za mareta-pogledaj u Tolbar kakva ti je ikona zvucnika i da li moze da se podesava jacina volume0po onda idemo dalje
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
ZA "prijateljv"-ni u kom slucaju nije bilo omalovazavanje vec samo malo sale ali posto nisi skapirao ne bih te vise zadrzavao a za mareta izvinjenje ako je i on to shvatio kao ismevanje i omalovazavanje.Zaista nije bila ta namera ali posto je sala bila upucena tebi jos jednom veliko izvinjenje.Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
evo ti ovde Cobra Driveri WIN 7+XPJa sam par puta imao problem sa tonom na WIN 7 i sa ovim programom sam uvek to resio.Program je u ISO fajlu tako da prvo instaliras Virt Drive.Usput imas i kompletno uputstvo u PDF formatu pa ga prouci.Pored toga imas i linkove za dowload prgrama,pozz


u delu tutorijali pronadji moj post pod nazivom Cobra Driver Pack
 
Član
Učlanjen(a)
21.02.2011
Poruka
25
realtek audio high definition - ima vishe varijacija!
prvo je pitanje odakle si skinuo... uzmes ime svoje ploce - ako je asus, odes na asus stranicu i tamo skidas drivere, i skidas samo od svoje ploce...

imas rjesenja sa univerzalnim driverima itd...ali to nikad nije konacno rjesenje..kasnije ce te zezat u msnu, na skype il negdje...
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
koliko samja ukapirao ti si postavio 4-5 pitanja.Ne znam koliko baratas sa cimpom ali osnovno je da prvo odes u Device Manager pa vidis da li su svi driveri instalirani.Te posle prelazis na te tvoje probleme kao sto Skype i ostalo-za tvoju informaciju driver za ton moze da bude dobar i da imas u svim segmentima ton a na Skype da ga nemas-to sve zavisi od knfiguracije i od slucaja do slucaja-to sto na jednom compu imas ton a na drugom nemas je jako sirok pojami tom problemu se mora malo ozbiljnije pozabaviti a ne sa par klika misem,pozz
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
pazi jednu stvar, kad instaliras drajvere pustis pjesmu preko plejera, ako ti izbaci gresku znaci da ne valjaju drajveri, ako ide pjesma normalno a ne cuje se onda je moguce da ti je ili crkla zvucna karta ili zvucnici, pregledaj i kablove od zvucnika, najcesce se nakinu na dzekovima
 
Član
Učlanjen(a)
16.09.2009
Poruka
52
Ako koristis zvucnu integrisanu na maticnoj ploci, napisi puni naziv maticne ploce i dobices link prema drajveru za zvucnu. Ako ne znas, mozemo to lako da otkrijemo.
 
Član
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruka
145
Mozes li mi dati link gdje si skinuo tu win 7?

Posto sam ja sve pretrazio da je nadjem,a nisam je nasao. :)
 
Natrag
Top