instalirao windows 7 al nema zvuka

Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Kao što rekoh ako su driveri pravilno instalirani a nema zvuka moguće je da ja Windows Audio u Servicies u Administrative Tools isključen.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Juce sam instalirala windows 7, i naravno da mi zvuk ne radi. sve sam proveravala, chekirala, sve je iskljuceno, i opet NISTA! POMAGAJTE! :D

Uvek isto pitanje:
Koja je maticna ploca ili model laptopa, zavisno sta imas; nije obavezno, pogotovo kod starijih konfiguracija, da Win 7 generise driver za pojedini hardware.
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
222
mozda ti je riknuo izlaz.jel koristis integrisanu ili pci zvucnu karticu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
A da nemas mozda multimedijalnu tastaturu ? Na lapu se cesto desi da je zvuk na "mute" preko tastera na tastaturi, da banalne stvari znaju da naprave povecu glavobolju kadkad, nije cudno, a i provera zvucnika nije na odmet, skoro sam imao takav slucaj kod klijenta, novi zvucnici tek kupljeni u radnji i zvuka nigde, a svi testovi kazu da je komp OK ?
i eto banalnosti, otiso i zamenio zvucnike kod prodavca.
Najbitnija stavka da u device menadjeru bude prikazano da je sve ok, ako je taj slucaj, a opet nece, a prethodno iz teksta si proverio, onda jbg. otiso ulaz na ploci za zvuk, naravno ako dodje do toga, kupis novu zvucnu karticu i ubodes u PCI slot, pa dodas drajvere, mada Win 7 je ogroman zato sto ima masu ubacenih drajvera u instalaciji, pa retko zatrazi dodatno drajvere sem kod najnovijih modela MBa i laptopova.
 
Natrag
Top