Instaliranje bluetooth uređaja na komp

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
9
E, ovako, ljudi...Ne mogu da instaliram bluetooth na komp, izgubila sam cd sa programom, tražila sam program na net- u, našla nešto,instalirala, ali mi nije funkcionisalo.. :???:Tako, da... Trebam vašu pomoć! :)
Evo vam podaci, da vidite kakav je uređaj u pitanju ... AN-KA BLUE- O3 CE GHM 20204- 0518- E- 16
Ako nađete kakav link ili imate savjet kako da ga ,,osposobim" za rad- javite! :dance2:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2009
Poruka
59
Ovaj program moze pomoci:
Kod:
[url=http://bluetoothinstaller.com/download.html]Bluetooth Driver Installer - Download[/url]

Bluetooth mora biti povezan na racunar kada koristis program!
 

jep

Učlanjen(a)
21.06.2011
Poruka
1
ljudi,ja sam nova ovde,pa sam vas htela zamojiti za pomoc vec na pocetku druzenja. Ovako,imam telefon sony ericsson w810i,i htela sam da prebaci slike na racunar preko bluetooth,medjuti treba mi neki program za to. Kako da taj program skinem sa neta?
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ljudi,ja sam nova ovde,pa sam vas htela zamojiti za pomoc vec na pocetku druzenja. Ovako,imam telefon sony ericsson w810i,i htela sam da prebaci slike na racunar preko bluetooth,medjuti treba mi neki program za to. Kako da taj program skinem sa neta?

preko bluetooth od telefona ili bluetooth uredjaja? :D jer ako mislis da prebacis preko telefona onda moras imati i uredjaj, a mikica je dao link za pronalazenje drajvera za bluetooth uredjaje
 
Učlanjen(a)
22.07.2011
Poruka
0
zdravo zna li netko sta treba da uradim da napravim bluetooth na laptop....imam laptop Acer aspire 5920 series...a na laptopu pise da treba bluetooth IC 4324A-BRCM 1018..moze li mi ko preporuciti sa koje stranice da to skinem probavala sam sa raznih stranica ali ne znam bas kako ide ne razumem se u to..hvala unapred
 
Učlanjen(a)
20.05.2012
Poruka
1
Kako da instaliram bluetooth na kompjuter najjednostavnije? Molim za pomoc hitno je!
 
Učlanjen(a)
24.08.2012
Poruka
1
Kada ja udjem u bluetooth da primim dadoteku sa mobitela izbaci mi i pise "The file transfer was not successful"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top