instalacija Wifi kartice

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
pozdrav.
imam problem oko wi fi kartice u pci slotu, naime nekako sam iscackao da nadjem driver, i pise mi da radi, ali nigde nemogu naci da odaberem mrezu, da trazim wifi mrezu.

Opis uredaja Texas Instruments ACX 111 802.11g Wireless Network Adapter
win 7 -32bit

ne znam da li sam nesto preskocio u instalaciji
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
pozdrav.
imam problem oko wi fi kartice u pci slotu, naime nekako sam iscackao da nadjem driver, i pise mi da radi, ali nigde nemogu naci da odaberem mrezu, da trazim wifi mrezu.

Opis uredaja Texas Instruments ACX 111 802.11g Wireless Network Adapter
win 7 -32bit

ne znam da li sam nesto preskocio u instalaciji

Daleko od toga da se treba samo instalirati!to je najlaksi deo manje vise!
Probaj podesi to malo prema ovim uputstvima!
Znaci gledas uputstva za Windovs Vistu!

Kod:
https://technet.microsoft.com/en-us/library/hh994701.aspx

Ako se ne mozes snaci onda javi se ovde u ovoj temi mozda ti covek moze pomoci!

http://serbianforum.org/threads/wireless-pitanja-i-odgovori.185930/
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
pozdrav.
imam problem oko wi fi kartice u pci slotu, naime nekako sam iscackao da nadjem driver, i pise mi da radi, ali nigde nemogu naci da odaberem mrezu, da trazim wifi mrezu.

Opis uredaja Texas Instruments ACX 111 802.11g Wireless Network Adapter
win 7 -32bit

ne znam da li sam nesto preskocio u instalaciji[/QUOTE
pozdrav.
imam problem oko wi fi kartice u pci slotu, naime nekako sam iscackao da nadjem driver, i pise mi da radi, ali nigde nemogu naci da odaberem mrezu, da trazim wifi mrezu.

Opis uredaja Texas Instruments ACX 111 802.11g Wireless Network Adapter
win 7 -32bit

ne znam da li sam nesto preskocio u instalaciji
Jesi li ti siguran da je ispravna kartica i koliko si siguran da si instalirao pravi drajver???
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
Nisam siguran. Polovna je. Dok sam je usteko i upalio pisalo je da trazi driver.nije windows mogao naci driver. Onda sam ja naso nekako rucno, i prihvatio je driver ,sto bi znacilo da radi.
U device manager pise da radi i da je instaliran.
Ali u windowsu nigde nemam opciju da biram mrezu.kao da windows nezna sta je wi fi. Mozda treba instalirati neki dodatak kao posrednik izmedju windowsa i wifi kartice osim drivera?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Otvori device manager desni klik na taj drajver i i klikni na scan for hardvare changes!
Dole kod sta u system treju kod sata trebalo bi da ti se pojavi jos jedna mreza osim lan-a
kao neke uspravne crtice ako to imas znaci kartica radi samo je treba podesiti!!
Idi na link koji sam ostavio u predhodnom postu pa vidi da li ti on moze pomoci!
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Nisam siguran. Polovna je. Dok sam je usteko i upalio pisalo je da trazi driver.nije windows mogao naci driver. Onda sam ja naso nekako rucno, i prihvatio je driver ,sto bi znacilo da radi.
U device manager pise da radi i da je instaliran.
Ali u windowsu nigde nemam opciju da biram mrezu.kao da windows nezna sta je wi fi. Mozda treba instalirati neki dodatak kao posrednik izmedju windowsa i wifi kartice osim drivera?

Kao prvo, ne mora značiti ako je prošao drajver da kartica radi odnosno da je ispravna....Pogledaj u Device Menager, ima li je tamo, ima li kakvog žutog znaka preko nje.....Ima li u donjem desnom uglu ikonica za wifi....
I kako si instalirao uopšte taj drajver. Nema za tu karticu nikakvih specijalnih podešavanja.
Trebao si samo drajver raspakovati, u Device Menager ići na tu karticu i Update drajvera navesti na taj folder sa drajverom....
 
Natrag
Top