Šta je novo?

Instalacija mojih tutorijala

• Začetnik teme boki71
  • Datum pokretanja
boki71

boki71

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
52.320
S obzorom da moje tutorijale u PDF pretvaramo ja i Ana ubuduce oni ce se instalirati na sledeci nacin.Odradjeno je inace na nas jezik i nema mnogo filozofije ,ali uredu ....

INSTALACIJA

Posto se downloaduje i raspakuje iz rara dupli klik misa na .msi fajl....broj 1 a zatim u novootvorenom prozoru instalatera kliknite misem na Dalje....broj 2

Zatim u novom prozoru kliknite misem na dugme Prelistavanje...broj 3,te u novom prozoru pronadjite u kom delu racunara zelite instalirati,obelezite misem i kliknite na dugme Prihvati....broj 4

Zatim takodje kliknite misem na dugme Dalje......broj 5

U novom prozoru kliknite misem na dugme instaliraj......broj 6

Preostaje jos ,posto vam se pojavi PDF tutorijal na lokaciji koju sami odredili za instalaciju da kliknete misem na dugme Zavrsi....broj 7

BRISANJE

Ako vam se ne svidja tutorijal koji instalirali ili jednostavno zelite ga obrisati iz vaseg racunara,nemorate ici na njegovu lokaciju i traziti taj dokumenat vec ga mozete obrisati pomocu istog .msi fajla sa kojim i instalirali. Uslov je da niste menjali lokaciju u racunaru tog pdf dokumenta ,gde i prvobitno instalirali...

Klikite duplim klikom misa na .msi fajl.....broj 1 a zatim u novootvorenom prozoru kliknite misem na dalje....broj 2

Zatim u novom prozoru kliknite na ikonu kante (Ukloni)....broj 3

Zatim takodje klikni misem na dugme ukloni......broj 4

Preostaje jos da pliknete misem na dugme Zavrsi....broj 5.PDF dokumenat bice obrisan iz vaseg racunara pod uslovom da niste menjali lokaciju dokumenata u racunaru gde i prvobitno instalirali.....

boki71

boki71

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
52.320
INSTALACIJA

Na nasem je jeziku uradjeno.......;)

BRISANJE

Poslednja izmena:
boki71

boki71

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
52.320
Mislim da je ovo konacna verzija .......odradjeno po mojoj zelji i ukusu.....

INSTALACIJA

BRISANJE

boki71

boki71

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
52.320
U PDF........

:download:

R

rodicka

Član
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
18
Skinula sam vase tutorijale, raspakovala i krenula sa instalacijom. Prvi , Ubacivanje WPI paketa u Windows i pravljenje bootable diska, instalirala i dobila u pdf. Kad hocu i drugi, Kompletna obrada Windowsa Xp sa automatskom instalacijom programa, a pokusala sam vise puta i sa ostalima dobijam poruku kao na slici. Kad prvu skinem onda mogu drugu da instaliram. Gresim negde ili mora tako.
Nije mi jasno zasto moram da brisem. Zar ne mogu jedan po jedan da instaliram bez brisanja.

instalacija tutorijala.jpg

boki71

boki71

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
52.320
Skinula sam vase tutorijale, raspakovala i krenula sa instalacijom. Prvi , Ubacivanje WPI paketa u Windows i pravljenje bootable diska, instalirala i dobila u pdf. Kad hocu i drugi, Kompletna obrada Windowsa Xp sa automatskom instalacijom programa, a pokusala sam vise puta i sa ostalima dobijam poruku kao na slici. Kad prvu skinem onda mogu drugu da instaliram. Gresim negde ili mora tako.
Nije mi jasno zasto moram da brisem. Zar ne mogu jedan po jedan da instaliram bez brisanja.

Pogledajte prilog 15060
Nije mi bas najjasnije pitanje ali ok...........krajnji ishod je PDF.....prebaci ga u deo racunara koji zelis,te obrisi iz control panela.......i mozes instalirati koliko zelis...jedan za drugim....

Poslednja izmena: