Imena za izabrati

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Slovo A
Anastasija,Anka,Aca,Ana,Anđa,Anđelija,Anđelka,Anđela,Arsa,Andrija,Andrijana,Adriana,Anđelina,Andra,Avram,Avakum,Aleks,Aleksa,Aleksandra,Aleksandar,Alimpije,Aćim,Antonije,Antonina,Adam

B
Boris,Boriša,Borivoje,Borko,Boban,Bobana,Bebana,Borinka,Boško,Bojan,Branislav,Bane,Branislava,Bogoljub,Bisenija,Biserka,Bisera,Biljana,Biljka,Branimir,Batimir,Božidar,Borica,Budislav,Borislav,Božica

V
Vanja,Valentina,Vidosava,Vidojka,Vidana,Vukosava,Vukadinka,Vlajko,Vuk,Vukašin,Violeta,Vlada,Vladimir,Vladan,Vojislav,Vasa,Vasilije,Vasil,Voja,Veselin,Veselinka,Vesela,Višnja,Vesna,Vlajko,Vukoje,Vukojka,Vojkan,Vukomir,Velibor,Veliborka,Vedran,Veronika,Viktor,Viktorija,Vladanka,Vera,Vladislav

G
Gordana,Gina,Gorana,Goran,Gospava,Grgur

D
Danijela,Desimirka,Dragoslav,Dragoje,Dragovan,Dragomir,Dušan,Darko,Danica,Dragana,Danko,Danka,Dušanka,Danijel,Dostana,Darinka,Darija,Duda,Dunja,Dikosava,Dragi,Dragica,David,Draža,Dragan,Draganija,Dragunka,Dragojla,Dragiša,Draginja,Draženka,Draženko,Dražen,Dubravka,Dubravija,Divna,Dragutin,Dragutinka,Dragojlo,Duško,Dejan,Dejana,Dajana,Damjan,Damnjan,Damnjanka,Dobrila,Dobrija,Dragojka,Dragivoje,Dijana,Dejanija,Despot,Dobrosav,Dorotije,Dositej,Dimitrije

Đ
Đurđina,Đurđija,Đura,Đurađ,Đorđe,Đula,Đulka,Đulomir,Đurđica,Đevra,Đurđe,Đuriša,Đurđevka,Đenadije,Đorđo

E
Elena,Ena,Ema,Emilija,Ela,Eleonora,Eva,Evangelina

Ž
Željka,Željko,Želimir,Žarko,Žikica,Živan,Živka,Živodar,Živodarka,Živkica,Živislav,Živodar,Željana,Živanka,Živislava,Žika,Živoradka

Z
Zoran,Zorana,Zorica,Zdravko,Zdravka,Zagor,Zvezdan,Zdravko,Zagorka,Zvezdanka,Zvezdana

I
Ivan,Ivana,Ivona,Ilinka,Ilija,Ivica,Ivka,Iva,Ivanija,Igor,Ivko,Irena

J
Jelena,Jablan,Jelenko,Jelisaveta,Jagodinka,Jelica,Jana,Janja,Jezdimir,Joka,Jovana,Jovan,Joksa,Jokan,Jagoda,Jadranka,Jasenko,Javorka,Jelenka,Jelimir,Jadranko,Jasmina,Jovanka,Julka,Jasenka

K
Ksenija,Kristina,Katarina,Kaća,Koviljka,Kosana,Kosa,Konstantin,Kostadinka,Kadivka,Kata,Krsta

L
Lela,Lea,Lenka,Lidija,Leposava,Leposav,Lazar

LJ
Ljiljana,Ljubica,Ljubiša,Ljiljka,Ljubinka,Ljubinko,Ljudmila,Ljubina,Ljubica

M
Miloš,Mila,Milka,Miona,Marko,Marija,Mara,Maja,Mirka,Miljana,Miljan,Mina,Milivoje,Miloje,Milomir,Milorad,Miroslav,Mirjana,Mirkica,Mira,Mia,Mileta,Milan,Milunka,Momčilo,Miša,Mileva,Milivoje,Milutin,Marina,Milka,Mikica,Milana,Mirko,Milojko,Milojka,Miladin,Miladinka,Milijana,Marijana,Marica,Milica,Milina,Mihajlo,Mladen,Magdalena,Magda,Mlađan,Mijat,Mlađa,Miljko,Moravka,Mitar,Mašinka

N
Nikola,Nikolija,Nikoleta,Nemanja,Negovan,Nevena,Nevenka,Nena,Ninoslava,Ninoslav,Nenad,Nikolina,Nadežda,Nada,Nadica,Nataša,Natalija,Nata,Neda,Neven,Nevenko,Nina

O
Obrad,Obren,Obrenija,Obrenka,Ostoja,Obradinka,Olja,Oliver,

P
Predrag,Pavle,Peđa,Proka,Petra,Petar,Pera,Petrinka,Prvoslava,Prvoslav,Petrinka,Pelagija

R
Radoslav,Rade,Radmila,Radmilo,Radivoje,Radosav,Radoslav,Radoje,Radiša,Radašin,Radenko,Rumenka,Ružica,Ruška,Radojica,Roksanda,Ruža,Radenka,Radoslav,Radomir,Radujko,Razumenka,Rastislav

S
Suzana,Snežana,Sava,Slavko,Slavka,Slava,Savatije,Sanja,Sonja,Saša,Saška,Sandra,Stefan,Stefanija,Strahinja,Slavica,Slobodan,Sloba,Sara,Slobodanka,Slavoljub,Slađa,Spasojka,Srđan,Svetlana,Spasimir,Spasoje,Slaviša,Stojka,Sima,Smiljan,Spomenija,Spomenka,Stevan,Stevica,Stanko,Slaviša,Svetozar,Svetislav,Sofija,Srba,Srbomirka

T
Toma,Tomislav,Tomka,Topoje,Tankosava,Tihomir,Teodora,Teodor,Tanja,Tatjana,Trifun,Trivun

U
Uroš,Uglješa,Una,Ubavka

F
Feodor,Filip

H
Hristivoje,Hristislav

Č
Čedomir,Čubrilo,Čeda,Čedomirka

C
Cveta,Cvijan,Ceca,Cvetoje


To bi bilo to...sve je počelo jednog dana kada smo proveravali koliko ima pesama za ženska imena...a ima ih dooooosta,odlučim da sastavim spisak sa što više imena...Valjda nisam ni jedno propustio,ovaj spisak se već dopunjava 3 godine jbt :)
Ima par imena koje sam jedva upisao od smeha:D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Znači to ime ne ulazi u moje spise...nema tih para...Ja ne znam ,niti sam čuo da i jedna srpkinja ima takvo ime :???: Da si rekla Tatjana,Nataša,Suzana pa i da ih dupliram ili boldujem...jeste da su ova prva dva ukradena od Rusa,ali koga briga,sve je bolje od Gaborijela...Odmah me asocija na mađare i njihove Gabor Tikmeš,Gabor Gesek,Gabor Baroš....Tibor Sekelj i slično :p
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Znači to ime ne ulazi u moje spise...nema tih para...Ja ne znam ,niti sam čuo da i jedna srpkinja ima takvo ime :???: Da si rekla Tatjana,Nataša,Suzana pa i da ih dupliram ili boldujem...jeste da su ova prva dva ukradena od Rusa,ali koga briga,sve je bolje od Gaborijela...Odmah me asocija na mađare i njihove Gabor Tikmeš,Gabor Gesek,Gabor Baroš....Tibor Sekelj i slično :p

Dobro, u redu to ... Tu te i podržavam, nisam ni ja lud za Mađarima, ..... Al opet te pitam, đe je Zorinda, čoveče :???: :???:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ama Zorinda otišla kod Zorajde da sviraju gajde,
pa će da se vrne kod komšinke crne po imenu Ljovisna
Kad popiju kafu vratiće se lafu,
njihovome mužu zvanome Randuu
 
Natrag
Top