imam problem sa kompjuterom

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Iz svega ....zadnjeg sto napisa.....nesto ti je uslo " On Line ".....uzmi gomnjivu motku i isteraj ga van......
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
15
sve sam probao ocistio hladnjak pregledao kablove sve je ok ali on se i dalje restartuje.kada se sam upali na monitoru izadje>not found botfailure insert boot disket in A press any key whenredy searching for boot record from floppy not found cdrom not found scsi not fouand
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Idi u BIOS na Advanced, stavi da first boot bude HDD, a iskljuci opciju seek boot floppy.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Lepo ti uradi Format C i podigni opet sistem. Imas crvitja nekog sto ti vrslja po kompu.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Po mom misljenju dobar ti je program TuneUp Utilities, evo ti link:



A jos bolji je System Mechanic Pro, ali je malo komplikovan, ako se slabo razumes u registry Windows-a, evi link:



Preporucujem ti prvi, zbog lakseg koriscenja, a drugi je vise za napredne korisnike, pa ti sam izaberi.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
1
Mogce je da su se "dotrajali" kondezatori na ploci, vidi da li su nabubreli, pa ako jesu zameni ih ili neka ti neko zameni ko se bavi elektronikom. Ja sam imao slicnih problema, menjao sam napajanje, graficku, memoriju, procesor ...
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
15
Po mom misljenju dobar ti je program TuneUp Utilities, evo ti link:



A jos bolji je System Mechanic Pro, ali je malo komplikovan, ako se slabo razumes u registry Windows-a, evi link:



Preporucujem ti prvi, zbog lakseg koriscenja, a drugi je vise za napredne korisnike, pa ti sam izaberi.

Mogce je da su se "dotrajali" kondezatori na ploci, vidi da li su nabubreli, pa ako jesu zameni ih ili neka ti neko zameni ko se bavi elektronikom. Ja sam imao slicnih problema, menjao sam napajanje, graficku, memoriju, procesor ...
gbje se nalaze kondenzatori objasni da i to pregledam jer mi se kom ponovo restartovao i ako sam promjenio postavke u biosu
 
Natrag
Top