Imam problem sa google chrome i youtube

Učlanjen(a)
16.12.2013
Poruka
90
Kad pokusavam da pustim pesmu sa ovog pretrazivaca neku pesmu na youtubu ono koci isto tako kad u ful screen mode koci jos gore ima li neko iskustva sta to moze da bude, p.s: iskljucen je hardwer acceleration
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Probaj prvo desnim klikom na player you tuba,pa stings i ako je stiklirano enable,onda ga destikliraj,Ako ne bude do toga onda moras instalirati stariju verziju i Browsvera i Flash playera.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Probaj ovo: kucas u browser:
Kod:
 chrome://plugins/
Zatim videces prva stavka ti je adobe flash. U desnom uglu imas details, pa klikni na plus. Videces d iams dv flash playera. Probaj da disableujes shockvawe pepper flash plugin. Restartuj pa probaj opet. Ako ne dobijes nista, probaj samo sa pepper flash, istim postupkom.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Skini stariji Chrome to ti je moja preporuka, zato sto novija verzija poprilicno opterecava CPU kada obavlja operacije sa Flashom. Ili promjeni pretrazivac (npr. nova Opera nije losa takodje).
 
Učlanjen(a)
16.12.2013
Poruka
90
Probaj ovo: kucas u browser:
Kod:
 chrome://plugins/
Zatim videces prva stavka ti je adobe flash. U desnom uglu imas details, pa klikni na plus. Videces d iams dv flash playera. Probaj da disableujes shockvawe pepper flash plugin. Restartuj pa probaj opet. Ako ne dobijes nista, probaj samo sa pepper flash, istim postupkom.
Puno si mi pomogao, sad je sve uredu hvala ti puno
 
Natrag
Top