Imam problem oko DLL fijlova

Učlanjen(a)
18.08.2012
Poruka
26
Molim pomoc instalirao sam nov operativni sistem, instalirao sam drajvere, uradio azuriranje, ubacio sam osnovne programe poput Google Chroma,Utorrenta,CCleaner itd... Da bih na kraju pokusao da instaliram igricu pod nazivom Lord Of The Rings - War in The North i kad sam zavrsio sve potrebno trazio mi je neke .dll fajlove koji se naravno nalaze u system32, pa sam onda reinstalirao sve o5 ceo operativni sistem WIN 7 je upitanju,nasao sam ga na jednom mislim ruskom sajtu NONAME, i preuzeo naravno cist ( u zargonu GO sistem ) opet sam instalirao istu igricu nece da radi o5 zbog istog problema,da li mi molim Vas neko moze pomoci oko toga trudim se da uspem u tome sam ,ali ne vredi ako mi neko moze pomoci ... Hvala svima koji mi mogu odgovnetnuti na ovaj problem.. Chak nije ni problem ako moram da skinem Vistu i da instaliram samo da je u fulu skroz.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Upisi u pretrazivac tacno sta pise uz to dll i napisi da je za Win.7 i koliko bit-a,ako uspe normalno prebaci u folder "sistem 32".
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2010
Poruka
239
kao sto kolega jolemisa kaze kada ti javi koji dll ti fali,pretrazi google-om naziv tog dll-a i prvo ce ti izbaciti najvjerovatnije ovu stranicu jako dobra
Kod:
http://www.dll-files.com/
mozes cak direktno na njoj potraziti trazeni dll,kada skines u raru trazeni dll, samo ga kopiras u system 32 i u folder od igrice koju si instalirao,p.s. koji ti je dll potreban?
 
Učlanjen(a)
18.08.2012
Poruka
26
d3dx9... nakon toga trazi neki audio dll file,ovo sto ste vec napomenuli da pokusam da ih googlam i skidam pa u system 32 ubacujem vec sam probao i bilo je bezuspesno,pokusavao sam danas i sa drugim operativnim sistemom win7, bezuspesno je i to,jako sam zahvalan na vasoj pomoci.
 
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
133
jos pet puta da instaliras OS opet ces morati sam da uneses taj dll file, to se cesto desava sa poedinim igrama, potrazi na google tacan naziv tog dll fajla skini ga i kopiraj ga na mesto gde ti javlja da nedostaje. ako je u "rar" odpakovaj ga pa onda ubaci taj dll file, restart komp. pa pokusaj onda da startujes igricu
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
d3dx9.. To ti pokazuje da nemaš odgovarajući DirectX instaliran. Zato ti igra ne radi.
 
Učlanjen(a)
18.08.2012
Poruka
26
Pa da,provalio sam da to mogu naci na Microsoftovom oficijalnom sajtu poslednju verziju,skinem aplikujem je u sistem i ponovo pokusam i o5 isto. Znaci sve je gori problem ili ja nemam dobro sastavljen OS. Hvala na ovim informacijama, ali eto vec pokusano je to i ne vredi.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Pa da,provalio sam da to mogu naci na Microsoftovom oficijalnom sajtu poslednju verziju,skinem aplikujem je u sistem i ponovo pokusam i o5 isto. Znaci sve je gori problem ili ja nemam dobro sastavljen OS. Hvala na ovim informacijama, ali eto vec pokusano je to i ne vredi.

U samojnstalaciji igre bi trebalo da imas sve dx fajlove kao C++!
Znaci potrazi folder Redist ili Resources ili tak nesto!Tu bi trebalo da imas sve sto je potrebno to bez nekog posebnog skidanja sa neta!
Javi sta si uradio?
 
Učlanjen(a)
18.08.2012
Poruka
26
Da,dolazi sve to i c++ i dx instalacija, pokretanje toga izaci gresku code740. Hvala na svim savetima bez vas nebih uspeo radio sam iznova i iznova. Gresku code740 sam ispravio dao sam odobrenje odredjenim stvarima da funkcionisu i bez mog znanja, pomogao mi je ovaj video zapis
... Sve je reseno. :) napokon posle cimanja od 10 dana i googlanja nekih gluposti koje mi nista nisu pomogle.
 
Natrag
Top