Imam ljubavni problem, svidja mi se drugarica :)

Član
Učlanjen(a)
16.04.2013
Poruka
31
Dragi drugari, ja sam Dejan. Potrebna mi je pomoc!!! Imam jednu drugaricu koja mi se jako svidja, a ja ne znam sta treba da radim
Upoznao sam je pre 3 meseca i odma mi se svidela, ali nisam imao hrabrosti da joj to kazem (onaj strah kad se bojis da ce te ispaliti najgore)
Sad sam je bas lepo upoznao.. ali bojim se ako joj sad kazem da ce se promeniti odnosi izmedju nas.
Sta da radim dali da sacekam neko vreme da prodje da se jos vise zblizimo ili sta?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.04.2013
Poruka
31
Pa ne mogu, jer ne znam kakva ce joj biti reakcija, posto ona mene gleda kao brata :/
 
Član
Učlanjen(a)
26.08.2013
Poruka
18
Dok ti utvrdis da ai se zblizio sa n jom odvede je drugi...Drugarstvo prelazi u ljubav samo ako se konkretno ciljano radi da se izazovu emocije kod nje, ovako vecito ces nalaziti neke odbijajuce cinjenice da joj kazes da ti se svidja. A, uostalom to se i ne govori, najpre njezan kissic u obraz, zatim vreo i dug u usta i kada joj zavuces jezicinu, tvoja je
 
Učlanjen(a)
12.02.2013
Poruka
15
Ako ne pokusas nikad neces ni uspjeti.
Sta je najgore sto moze da ti se desi? Moze reci da te gleda samo kao druga, ali bar ces nzati na cemu si.
 
Natrag
Top