Ima li neko osnovne programe za WINDOWS 7

Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ima ljudi koji misle da internet sluzi samo za igrice i muziku,a za pretragu slabo.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
105
Nisam znao da je to bas sve tako jednostavno.Avira inace nula od antivirusne zastite igracka.AWG ozbiljna zastita.Office minimum 2010 plus jezicki paket gdje je Aktiv x itd.Da nepricam WinZip,Winrar,odgovarajuci plejeri.Itd...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Za AV mozemo duze pricati svako ima svoje misljenje.Za Office 2010 treba da se googla dosta da bi se nasao sa aktivom.Mozes probati sa uTorrentom,a za Win rar i win zip isto imas gde hoces to su mali programi koji otvaraju Rarovane i Zipovane fajlove.Za pleyer opet moras po tvojoj volji,vidjao sam na dosta mesta da pricaju da je Aimp2 veoma dobar.Ja licno koristim WMP,za video,a za muziku koristim stari Quintessential Player i zdovoljan sam njima.Ali ti malo potrazi i procitaj sta se sada vise koristi,ima dosta dobrih stvari.Moras isprobati vise programa i videti sta tebi odgovara.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
iskreno... ,moj predlog ti je... AVG Iternet Security 2014, Winamp, GOM Player,VLC ako gledas TV preko neta,WinRar,Skype i CDBurnerXP, Google Chrome ili sta vec koristis i nista vise ti nije potrebno! To sve imas ne netu free
 
Član
Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
29
Od programa koristim dosta dugo vremena su :
- ccleaner
- deamon tools
- microsoft office
- bsplayer
- aimp
- bandicam
- eset smart security
- malwarebyte anti-malware
- skype
- utorrent
- chrome
- total commander
- winrar
- ashampo burning studio
- defragler
- gameboster
- xilisoft video converter ultimate
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
105
nisam znao da je office tako komplikovano skinuti i aktivirati.A kad nemas office nema skompjuter za ozbiljne stvari steta bas.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
105
hvala hiljadu puta.sto bi danci rekli cuzen cak.Meni nije potrebna pomoc ali ovom drugaru jeste koji je postavio ovo pitanje.A office sam prokomentarisao u smislu svodjenja kompjutera na nivo igara,feisbuka i raznih stvari vezanih za zanimacije.Jer se mnogo komentarise o njegovoj primjeni u okviru igrica i tako nekih stvari koje su jako daleko od njegove aktivne i svakodnevne primjene makar i za pisanje obicnog tekstualnog dokumenta.Jos jednom hvala i sretno.Mladen078
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2012
Poruka
73
tebra svi programi sto ti rade na xp-u wisti radice i na w7-cii tako da ono cepaj laganoo...;)) poz..:D
 
Natrag
Top