Ima li neko osnovne programe za WINDOWS 7

Član
Učlanjen(a)
12.07.2011
Poruka
95
Pozdrav ljudi

Da li neko mozda ima osnovne programe za WINDOWS 7 kao sto su:

NOD 32 (po mogucstvu krekovan ili neogranicen tj. da ne ubacujem stalno kodove) ili neki drugi dobar antivirus

office,nero,winamp,picasa i slicno
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
3
Pozdrav ljudi

Da li neko mozda ima osnovne programe za WINDOWS 7 kao sto su:

NOD 32 (po mogucstvu krekovan ili neogranicen tj. da ne ubacujem stalno kodove) ili neki drugi dobar antivirus

office,nero,winamp,picasa i slicno

Winamp mozes skinuti na internetu. antivirus je dobar besplatni Avira, koristim ga vec godinama i nikad nemam problema. Za przenje je dobar Ashampoo Burning Studio, meni je bolji od Nera. Osim toga imam portable verziju, ne treba ga instalirati, pokrece se samo kad ga trebas i ne opterecuje memoriju. Ako trebas link, javi se na PP.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Druze ,svi programi koji rade na win XP rade ina sedmici (za razliku od viste koja je dno) sto se tice besplatnih prorama imas ih posvuda,a za free anti virus bih ti sada preporucio najkoviji Kingsoft antivirus
Nod je u istom fazonu kao i Kasperski sa crnom listom,pa moze i da zezne posao ,sa ovim Kingsoftom,pronasao sam vise od 20 trojanaca,koje je Avira propustila(predhodni je bio Avira)
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2012
Poruka
73
Buraz svi programi rade i na 7-ci u na Xp-u..imas sve na saytu File Hippo..:)
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Sve sto ti treba od programa moras ih naci sam ima ih i besplatnih,a ima i onih koji moraju da se plate,ali i od tih ima Trial verzija,koje traju po 15 do30 dana,pa odradis sa njima sta ti treba i kasnije,ako ti zatreba ti skines ponovo.
 
Učlanjen(a)
07.01.2014
Poruka
40
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Bate moj... Sta god treba ukucas na google-u i on ce ti izbaciti download, skines, odradis instalaciju i miran si!
 
Natrag
Top