ikona interneta pomoc molim

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
109
izgubila mi se ikona konekcije na internet ona dva monitora dolje desno pored sata. Kako da je pronadjem i postavim tu. hvala
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Verovatno mislis da ti se izgubila ikona sa desktopa.....
resenje krajnje jednostavno....
start meni,posle toga kliknuti na Show conection.Tada ce se otvoriti prozor na kome ce se pojaviti ikona.kliknete desnim klikom na ikonu.i odaberete create shortcat on desktop,i ikona ce se pojaviti na desktopu.....
Nadam se da je to to
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Pritisnes desni klik dole kod sata i ides customize notification i tu imas da iskljucis ili ukljucis koju god hoces ikonicu, pa mozda ti je iskljucena proveri.
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
109
zahvaljujem se na pomoci, medjutim radi se o onoj ikonici dva monitora koja naizmjenicno blinkaju dolje desno na task bar liniji na kojoj se nalazi sat, i druge ikonice, kao sto je zvucnik, ikona nod i td
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
kod windows 7 probaj ovako: control panel zatim taskbar i start menu, pa kartica start menu pa customize, i tu nadji opciju network pa aktiviraj...
a za xp mislim da treba isto u control panel, network conekcion i tu negde treba da nadjes opciju prikazi ikonicu i kada je veza uspostavljena, tako nesto...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top