Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Momci skinuo sam igricu Medalju casti za pc ovu zadnju,ima skoro 8 GB i krenem da je narezem kad ono klik nemam DVD od 8 GB nestalo mi aaaaaaaaaa a hocu da je probam.Znam da ima program da se ta instalacija popolovi i nareze na dva DVD-a od 4,7 ali sam zaboravio kako se zove program da to uradim.Pravo da vam kazem skinuo sam neki bio program i popolovio fino narezao ubacim prvi DVD zatrazio mi drugi kad ono klik nece da nastavi instalaciju aaaaaaaaaaa pu pu upropastih 2 DVD-a!Moze li sa onim programom sto sam pakovao windows Nlite?
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
Ako ti je igrica u winraru extrajtuj je u neki folder i pokreni je preko daemon toolsa. Nemoras je narezivati na dvd.Vazno je samo da stvoris iso fajl i daemon tools to odradi sve.
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Druze igrica je vec u Iso fajlu znam za taj fazon mountanje radio sam to nego sam mislio da je fino narezem instaliram sebi pa da odem do druga da i njemu instaliram.Ako se sjetis koji je proram u pitanju bice dobro evo me pregledavam Warez ali ne mogu da se sjetim naziva programa.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
A da probas sa ashamo burning.Ja sam narezivao nesto slicno na dva cd.Ides samo na opciju burn disk image(iso.cue,bin files).
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Brate, sto bi se zezao sa dual-boot diskovima, odnosno narezivao igru na 2 diska sa nastavkom boot-a, lakse je da kupis DVD+/-DL (Dual-Layer - dvoslojni) Disc 8.5GB i resio si problem, bitno je samo da ti DVD rezac podrzava taj medij, mada ja mislim da bi trebalo jer to vise nije bauk odavno, ako nisi sigran da li podrzava, vidi koji je model pa progooglaj i vidi.
Dakle ovo ti je najprakticnije resenje, nego da se zezas sa 2 diska, oni su negde oko 100 kinti, jesu skuplji, ali se isplati, i sve imas na jednom mestu....
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Brate, sto bi se zezao sa dual-boot diskovima, odnosno narezivao igru na 2 diska sa nastavkom boot-a, lakse je da kupis DVD+/-DL (Dual-Layer - dvoslojni) Disc 8.5GB i resio si problem, bitno je samo da ti DVD rezac podrzava taj medij, mada ja mislim da bi trebalo jer to vise nije bauk odavno, ako nisi sigran da li podrzava, vidi koji je model pa progooglaj i vidi.
Dakle ovo ti je najprakticnije resenje, nego da se zezas sa 2 diska, oni su negde oko 100 kinti, jesu skuplji, ali se isplati, i sve imas na jednom mestu....


Bratac nisi procitao od pocetka:).Nova godina sati 21h sve radnje zatvorene a ja tek skinuo igricu nestalo mi DVD-ova od 8,5 GB inace bih ja to rijesio a imao sam ovih obicnih od 4,7 sta sam drugo mogao nego poloviti pa kako god bude.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Da, da brate, u pravu si, totalno sam zaboravio, a i izgubio sam osecaj da je "Nova Godina", pa nista onda ili sacekaj do sutra, ako nije frka ili nadji program kojim ces razdvojti ISO...poz.....
 
Natrag
Top